Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Umieram z samotności

Polecane posty

Dobra, idę obiad robić.

Jeszcze mi jajka z wczorajszego obiadu, z sosem koperkowym zostały 😄

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze o tygrysie mysla ze tygrysica dzievica ich dopadnie tez i pozre bo ma wielkie doswiadczenie i wie jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bycie w meskiej energii wysusza tam na dole no niestety uległe pupusie działaja bardzo aseksualnie ehh

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

W pewnym momencie mam dość wlewania w siebie 5-8x dziennie brazowej ciepłej wody z mlekiem. 

Tylko jedną piłem rano i zrezygnowałem tydzień temu bo mi się nie podobało że czułem przymus.

10 minut temu, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

Teraz mi się udało zbić koszty mam miarke i krema wychodzi najwydajniej bo słoik 160g mam na 3tyg a wcześniej 3x 100g to jest 6zl zamiast 11 co tydzień. Ale cukier idzie mleko. To nie jest darmowe jak się wali po 7 dziennie co 2-3 godziny. 

Pieniędzy nie liczę bo rodzice i tak przepuszczą a ja nie mam celu w życiu. Dostałem od taty kilkadziesiąt tysięcy w gotówce na samochód i trzymam w szafce nie mam konta, inflacja zjada. Jak miałem zdrowe jajka to mi nie chciał dać. Laptopa też mi kupili parę dni po skurczeniu. Wcześniej chciałem szukać racy zdalnej wszystko za późno.

6 minut temu, selkie napisał:

To nie jest takie oczywiste, ponieważ po pierwsze kobiety jednak rzadko przejmują męską rolę, robiąc pierwszy 

Myślę że często i nie musi być czad. Kobiety mogą się bać że inna zajmie.

5 minut temu, kris888 napisał:

a, w ten sposób to bywało, tylko że ja nie interpretowałem jako podryw.

no nikt mnie nie uczył tego 😄 traktowałem to jak normalne podejście, że wesoła jest, że chce pogadać, albo coś chce i tyle.

Aspargera masz jak nie odróżniasz takich emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kris888 napisał:

Dobra, idę obiad robić.

Jeszcze mi jajka z wczorajszego obiadu, z sosem koperkowym zostały 😄

Sam mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

Mieszkałem 3x po dwa miesiące z hakiem w uka

Jak to zorganizowałeś i dlaczego nie zostałeś na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Vlad Srakula napisał:

podejrzewam ze o tygrysie mysla ze tygrysica dzievica ich dopadnie tez i pozre bo ma wielkie doswiadczenie i wie jak

Ja się boję silnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

kris miał powodzenie wśród nieśmiałych lasek ale wybierał tylko zajęte xD

Ja jeszcze go nierozumiem? Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Urmaj napisał:

Ja się boję silnych kobiet.

Ja nie toleruje pupusiow którzy maja podejście wsiądź na mnie, jak z dopy pocałuje czy dotknie to jednak facet tutaj to pipki co się wszystkiego bojo ale dużo gadajo

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Urmaj napisał:

Ja się boję silnych kobiet.

Masz większe szanse. Wbrew pozorom hot laski gardzą mają full tego.

Potrzeba ci troszeczkę odwagi zagadać ciekawie.

Dùpie Marysi i podnieceniu każdy uł..om tak robi.

Jakieś kursy zapisać aby pewność siebie podnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekajo że badboje i samotne madki to proszę bardzo niech idą na imprezkę w łańcuchach jak sebiksy i niech ich rozprawiczy dziunia toaletowa niemoty bleee ciągną się jak smród za koopa i mysla że będą ich obsługiwać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

twoim problemem jest to ze chcesz ładna laske a wiekszosc takie chce. atrakcyjne laska w twoim wieku to pewnie jedna na dwadziescia wiec nie tak latwo jak sie jest przecietnym typem z kiepska praca.

albo zacznij sie rozgladac za brzydszymi albo cos zmien w swoim zyciu wyjedz, naucz sie czegos zeby zmienic prace na lepsza i wtedy poluj na jakiegos ladnego pasozyta albo bierz jakas brzydule jak koledzy io bedziesz zyl jak oni dom, kaszojady itd.

w kazdym jednak przypadku musisz przestac chlać tego zadna baba nie zakaceptuje chyba ze stuknieta z patologii czyli cos jak ta ktora miales i dawala tylka po pijaku kazdemu. tylko ktos taki zwiaze sie z alkusem bo sam nim jest.

ogolnie bedziesz mial ciezko bo i picie i jestes zbokiem od stóp wiec musi byc naprawde brzydka zeby to akceptowac albo mu7sisz cos zmienic.

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze matka z dzieckiem ktorego ojciec siedzi w kryminale albo uciekl w sina dal takie chyba biora takich jak ty czyli takich gamoniowatych chlopów ktorych trzeba prowadzic za reke czyl;i w twoim przypadku bedzie ci doradzala jak zmienic prace id. czyli taka ktora juz przeszla zderzenei z rzeczywistoscia.

z drugiej strony taka pewnie szuka kogos kogo stac na utrzymanie jej i dziecka wiec tez musi byc jaka sbezrobotna albo brzydka i zdesperowana ale ogolnie to taki target dla ludzi ktrzy by chcieli ladniejsza niz sami sa. one obnizaja wymagania bo ci bez dzieci ktorzy im sie podobaja ich nie chca wiec biora co moga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Miecz napisał:

Zamierzałem na temat alkoholu pisać co najmniej przez pół roku, żebyś załapał. Dobra, od jutra będę miał fazę na seks.

Gdybyś tylko mnie dyskredytował na tym forum, to zrozumiałbym. Problem w tym, że Ty do większości tutaj startujesz.

Ani nie startuje, ani nie dyskredytuje. Weź leki dziadersie i pogódź się z tym, że twój czas minął. 😁 A gdybym chciał być złośliwy, to bekę bym krecił z tego jak wróciłeś do mitomanii, że znowu jesteś inżynierem konstrukcji stalowych aż w USA. 😄Zjedz kluski śląskie albo łazanki i nie płacz mi tutaj. 😁🤚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
6 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ani nie startuje, ani nie dyskredytuje. Weź leki dziadersie i pogódź się z tym, że twój czas minął. 😁 A gdybym chciał być złośliwy, to bekę bym krecił z tego jak wróciłeś do mitomanii, że znowu jesteś inżynierem konstrukcji stalowych aż w USA. 😄Zjedz kluski śląskie albo łazanki i nie płacz mi tutaj. 😁🤚

Mi się żal zrobiło Miecza.

Rozumiem już pogodził z Bogiem, nie chce mieć go na sumieniu.

Samotny siedzi chatce z flaszką wręku i ma depresję.

 

 

Edytowano przez kiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ani nie startuje, ani nie dyskredytuje. Weź leki dziadersie i pogódź się z tym, że twój czas minął. 😁 A gdybym chciał być złośliwy, to bekę bym krecił z tego jak wróciłeś do mitomanii, że znowu jesteś inżynierem konstrukcji stalowych aż w USA. 😄Zjedz kluski śląskie albo łazanki i nie płacz mi tutaj. 😁🤚

Mój czas może i minął. Dobrze, że Ty jesteś ciągle na topie. Szkoda tylko, że z tymi samymi tekstami. Tak patrząc obiektywnie, ani ja, ani Ty nie mamy tutaj zbyt dużo odbiorców naszej "produkcji". Skoro uważasz, że jest inaczej, to uważaj tak dalej. Frustracja robi takie samo spustoszenie w psychice jak depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kiii napisał:

Mi się żal zrobiło Miecza.

Rozumiem już pogodził z Bogiem, nie chce mieć go na sumieniu.

Samotny siedzi chatce z flaszką wręku i ma depresję.

 

 

Powoli! Poczekaj Ogór! Czy nie odnosisz wrażenia, że Miecz jest jak flaszka? Jest lekarstwem na całe zło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×