Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

umawiam sie ciagle konkretnie do niego :) ale on jest profesor i ma ciagle jakies spotkania :D Ale normalnie mi sie smutno zrobilo... weszlam na strone klubu w ktorym gralam w pilke i wyczytalam ze dziewczyny zdobyly 1 miejsce w jakims pucharze a jak ja sie zapisywalam tam to prawie nic nie umialysmy i tak z czasem lepiej bylo no i odeszlam i po ponad roku udalo sie cos zdobyc... Tak bym chciala bardzo znowu trenowac... tylko ze do pilki nie wroce... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, zdrowie ważniejsze, chyba, że przed 20stką chcesz mieć endoprotezę:D W sporcie i tak byś wiecznie nie była. Dziewczyny, widzę , że się z nami rozkręciło na ostro , same artroskopie i wizyty od początku roku:D Tylko, że niestety nic z tego nie wynika, póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez koniec semestru i troche tzreba wiecej sie uczyc, ale jeszcze tydzien i ferie, damy rade! :) fajnie ze tu sobie mozemy pomarudzic, ponarzekac, podzielic sie swoimi doswiadczeniami, poradzic itp ale brakuje mi tu speca do wiezadel ;P bylam na nartach i boli mnie z tylu kolano i nie pamietam czy to dokladnie to miejsce co mi kiedys powiedzial lekarz, ze to przednie krzyzowe.... a jesli tak to juz na 100% jestem pewna ze sie poddam rekonstrukcji..., najwyrazniej ja tu bede od wiezadel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzilula nie wiem czy to prada ale kiedys pisalam na forum jakims sportowym o wiezadlach i jakis ,,spec" widac bylo z ekoles sie zna bo czytalam wiecje jego wypowiedzi powiedzial mi ze wiezadlo nie moze bolec:P wiec nie wiem:P bo ja tez myslalam ze mnie boli wiezadlo ale tylne no ale zadne badanie teog na szczescie nie wykazalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak żyjecie po weekendzie? znowu siedze nad łaciną i normalnie płakać mi sie chce jak to robie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba wlasnie nie zyje...przynjemniej mam takie wrazenie... ja juz nad chemia nie siedze teraz sie pzrerzucam na filozofie przyrody:P egzmain z chemi juz dzis napisalam:P a ty co z ta alcina robisz??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłumacze Cezara i robie preparacje tego uroczego tekstu, tylko nic nie umiem bo zrobiliśmy podstawy a tam jest wszystko :( musze szukać po całej książce żeby znaleźć te formy i mnie już szlag trafia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ledwo co zyje... coraz gorzej sie czuje... co prawda goraczki juz nie mam ale mnie zlapal straszny kaszel ktorego nie mialam wczesniej i jeszcze wiekszy katar mam..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kacha mnie zaotki nawalily...katarr mam taki ze skzoda gadac..;/ ledwie oddycham ale ibuprom zaotki biore i jakos funkcjonuje;/ ciekawe co znowu mi w tych zatokach siedzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wysiadam przez kręgosłup. Masakra:/ Po tym jak mi ten bark strzelił, kilka razy miałam masakrycznie cięzki plecak:/ Wyskoczył mi gul na karku i wygląda tak jakby robił mi się garb:/ Kurcze od wczoraj tak się prostuje, że teraz mnie wszystko boli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim cos dolega :/ a ja zauwazylam ze jak kaszle to mam skorcz czworoglowego :P ale nie przy kolanie tylko przy biodrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacxha przez katar nie wysylaja do szpitala:P na szczescie:P chyba ze sie zaczne dusic ale az tak zle to chyba nie bedzie:) dobrze ze teraz zlapalam to cos niz pzred artro bo wtedy by mi jej nie zrobili:) kacha to pewnie ty mnie zarazialas jakimis zarazkami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh widze ze chcesz juz miec artro za soba :) ja chce miec juz wizyte u lekarza za soba... od pazdziernika czekam co podejmie lekarz... :P mam nadzieje ze cos wymysli :) a nei da mi znowu jakies zastrzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce miec za soba.. tzn chce ale pomijajac cala artro i etap rehabilitacji tzn chce zeby juz bylo kolano zdrowe ale etap leczenia pominac:P tak sie niestety nie da;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem :P ale ja bym wolala w wakcje i to w sieprniu zbeym w lipcu jeszcze mogla gdzies pojechac:P ciekawe co tobie lekarz powie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez jestem ciekawa... ale juz w czwartek sie dowiem :) no tak w Twoim przypadku byloby lepiej w sierpniu tym bardziej ze masz miesiac dluzej wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie;P ale kurcze nie chcieli nmi przloyc:P jeszcze tam bede dzownic kiedys:P to sie spytam:P jakos to ciagle odwlekam a tabletki tez dalej biore bo nie wiem co robic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie :) wszyscy czekaja miesiacami a Ty wybrzydzasz :) widac ze chca Ci szybko pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno lakotki robi sie w trybie pilnym tak pisalo na tej strtonie ale oni nic o tym nie mowili wiec chyba po rpostu tk mi pzrpadlo i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra :) wiem, ze wiezadlo w sumie jak sa calkowicie zerwane to nie bola tez krzyzowe, bo tracisz czucie jakby, bo one ukrwione sa i zrywasz tez nerwy, ale ja mam nie w 100% zerwane ale w wiekszosci... :P i dlatego moge odczuwac bole, przekichane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdziula no aj ci napisalam ze ja nie wiem tylko ze ktos mi tak powiedzial ja sie nie znam na wiezadlach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×