Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

niekoniecznie, ja nie strzelam od zawsze, tylko od kilku lat ;) najwcześniej zaczęłam kolanami, bo mam wysoko ustawione rzepki i przez to konflikt udowo-rzepkowy, a potem wszystkim czym się da strzelić ;) najbardziej słychac barki, bo są najbliżej uszu heheh no i skradać się nie umiem, bo w stopach też mi strzela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powarcam, ale znowu pewnie z przerwa, wszystko przez ta mature, na nic nie ma czasu ;/ Hinter a tobie od czego strzelalo? sorry ale nie pamietam juz :( mam nadzieje ze wybaczysz. Moje kolano ma sie jako tako choc juz na 90% sie zdecyduje na rekonstrukcje acl ;/ obecnie mam kontuzjowany bark ;/ i boli strasznie, ciezko spac i w ogole mam wrazenie, ze mimo to, ze kolano bylo powaznijesze tak bark boli bardziej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrr. co ty mówisz:D W stopach???? Nie mów, że jeszcze w nadgarstkach, palcach i kręgosłupie. :D Ale skoro to od kilku lat, to kiedyś nie miałaś wiotkich stawów. Jakoś to małe zrozumiałe. Rozciągnęły się nagle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi chrupało i strzelało od chondromalacji, ale jakoś to uciszyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisać mi tu szybciej, to może do 200 dojedziemy dziś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to jako dziecko byłam bardzo elastyczna :D a pani r. mówi, że to się często może ujawnić dopiero po zakończeniu okresu dojrzewania. ja sie na tym nie znam, więc powtarzam tylko to, co mi powiedziało 3 lekarzy niezależnie od siebie hehe oczywiście, że strzelam też palcami i nadgarstkami, jak wynajmowałam mieszkanie ze znajomymi, to przy śniadaniu zawsze czekali aż mi coś strzeli przy podnoszeniu filiżanki heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, masakra. Przy podnoszeniu filiżanki??? Pewnie byłaś bardzo dobra z w-fu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter i z powodu chondromolacji robili ci artro? a z barkiem? sczezre poza tym, ze sie wywalilam i chiclam ratowac kolano bo wiedzialam, z ejka sie na nie wywale to rekosntrukcja juz trraz a teraz nie ma czasu na reh pozadna wiec stwierdzilam, ze wywale sie jakos na bok ale nie sadzilam ze to az taka szybkosc (nigdy jej nie czuje :P) ze moze sie cos stac w kazdym razie wiecej nie pamietam ;P bo dalsza czesc pamieatm tylko od tego czasu jak robilma juz ostatniego fikolka a ludzie ktoryz widizlei mowili ze bylo ich kilka i pytali czy zyje:P i nic mi nie jest :P a ja oczywiscie powiedzialam ze nie ;P no smarowlaam masciami chodzilam 2 tyg z temblakiem 10 laserow i krio ale boli nadal nei tak jak przez pierwsze 2 tyg bo wtedy to nie moglam w ogole reki od ciala oderwac teraz oderwe ale z bolem ;/ to cos chyba sie nazywa zespol bolesnego barku najbardziej boli w nocy i spac nie daje ;/ w dzien tak sie zapomina jakos o bolu poza tym nie leze na barku a wnocy czasem sie nie kontroluje jednak ruchow i jest problem, jak nie przejdzie jeszcze do 3 tyg to mam dostac jakis sterdy, w koncu zeby zrbic rekonstrukcje wiezadla :P to musze miec sprawny bark zeby o kulach chodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dobra z gimnastyki hehe :D mogłam robić mostek ze stania nawet bez uprzedniego rozciągania, a teraz to bym sie pewnie złamała hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! wczoraj bylam na wizycie kontrolnej mniej wiecej wsyztko ok we wtorek sciagna szwy a od srody zaczynam rehabilitacje:) aa w poniedizlek wracam na uczelnie i tak mam za duzo zaleglosci juz;/ z tym strzelaniem to jzu pewnie nie raz pisalam ale nikt nie zwraaca na to uwagi...mnie tez wszystko strzela i znam bardzo duzo ludiz ktorym strzelaja stawy i sa calkwoicie zdrowi..najbardziej stzrelaja mi kostki zwlaszcza jak chodze po schodach czy jezdze na rowarze zrsezta na rehabilitacji chceili rower naprawiac bo mysleiliz e cos sie populo a to mnie kostki i koalana strzelealy..i nikt tego za zadna dysfunkcje nie uwaza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziula, niestety chondro III i IV stopień. Czyli bardzo poważnie już. Sandra, dobre z tym rowerem, hehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakie jest to twoje strzelania, ale ja oprócz tego strzelania czuje ruchy kości, na przykład głowy kości ramiennej w barku, która się wysuwa za bardzo do przodu i mi reumatolog powiedziała, że to prowadzi do choroby zwyrodnieniowej stawów, bo mam za duży zakres ruchu i chrząstki się ścierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, to w takim razie nie brzmi za dobrze. I nie da się nic z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można korygować operacyjnie przeszywając więzadła i zszywając torebki, ale tego sie nie opłaca robić, przynajmniej ja bym się na coś takiego na pewno nie zdecydowała. zresztą ja tę wiotkość mam w niewielkim stopniu, bo ludzie z tym mogą na przykład "na życzenie" zwichnąć sobie bark, to dopiero musi być straszne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko:( A kręgosłup?To w końcu też dużo ruchów. No to faktycznie złodziejem nie będziesz:D Sandra, ciągle o kulach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo to faktycznie nie moze byc fajne, juz wiem co to bol barku i naderwanie miesnia w nim masakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kręgosłup szyjny i mostek (albo coś w okolicy mostka ;) ) nawet palce u nóg hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter tak niestety;/ poki cow ogole nie obciazam tej nogi ale wiem ze chyba powinnam ale chyba podswiadomie sie boje zrobie to na rehabilitacji pod okiem specjalisty i tak najgorszy jest stabilizator bo neiwygodny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mózg ostatnio chciał zabłysnąć i mi mówi: "no to chyba tylko biodra ci nie strzelają", a ja "nie no oczywiście że mi strzelają" - " eeee tobie to chyba wszystko strzela :P"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, a jak tam twoja chondro. Mówili ci coś o tym? Jaki stopień itp? I do lata w tym stabilizatorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przykład przy wstawaniu z pozycji siedzącej, albo ruchach skrętnych tułowia (hehe zwykle jak chce spuścić wode w wc :P), czasem też przy podnoszeniu prostej nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×