Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

hehe nie jest chyba taka wielka skoro zastrzyk ma 2 ml ;) chociaż nie pamiętam jakiej była wielkości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie pamietam jakie moje byly:P kiedy masz zastrzyk? ja sie vboje ze mi w czwartek punkcje zrobia:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to ta strzykawka jest duza... :P zastrzyk mam jutro... ciekawe czy bedzie bolalo... :P nie martw sie... moze nie zrobia Ci punkcji...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym właśnie chciała wyhodować tyle tego płynu, żeby go wreszcie ściągnąć, bo mnie strasznie drażni i w dużej mierze pewnie przez to mnie tak boli to kolano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sciagnij to co masz:) mnie kedys sciahneli mala ilosc nie wiem po co bo to sie moglo spokojnie samo wchlonmac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poszukaj takeigo co ci scaignie;) trzebna kombinowac:P ja ide na sloneczko polezec tyle mam z zycia na chwile obecna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobrze :d troche mnie opalilo:) bedzie blada noga ale nadrobie jakims samoopalaczem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko zawsze pozytywnie nastawia.:) Ból zmniejszył sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co robie..jak sie przeforsuje jest tragedia ale staram sie oszczedzac to jakos mozna wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem jak w twoim stanie można się przeforsować. :D Przecież chodzisz o kulach i chyba nie są to jakieś długie dystanse? Wychodzisz gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 2 razy wyszlam:P mozna sie przeforsowac mam pokoj na piętrze kilka rundek po schodach w ta i spowrotem z tymi kulami i kolano wysiada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o schody, to mnie tylko ręce bolały bo na schodach chora noga zawsze była w górze. Kule wykonywały całą robotę. Ja tam nigdzie nie wychodziłam, dopóki nie odstawiłam kul. Wyjątkiem było pojechanie na zdjęcie szwów. I nie ukrywam, 10 dnia było ciężko. A ty kiedy zdejmujesz szwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najchetniej bym sama je juz wyjela bo juz mi sie zagoilo ale mama stwierdzila ze lekarz musi to chociaz raz zobaczyc no wiec jade w czwartek tak jak mnie umowili:) mam nadzieje ze sie obejdzie bez punkcji:((( ja sobie tak troche staje na ta noge jak chodze po schodach;P niby robie tak jak mnie rechabilitant uczyl ale jednak staje:P nie wiem jak to robilas z noga do gory bo w ten spsob to juz bym dawno spadla:P ja wyszlam na egzamin no bo nie mialam wyjscia hehe:P no i jeszcze raz ale nie powiem gdzie bo stwierdzicie ze nieodpowiedzialan jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie, stawiałam obie kule na schodach a w międzyczasie cały tułów dźwigał się w górę, taki samo w dół.Jakbym miała stawiać nogę na schodach, to bym umarła z bólu. A tak bólu nie było żadnego a śmigałam jak zawodowiec:D Tyle, że na rękach zakwasy były:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim spsoobem tez sie da chodzci bez stawiania ciezarem na stope:) ale ja sobie juz troszke staje:) tak jak ty no tez sie da ale mnie sie to niebepzieczne wydaje :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia opanowania.Początkowo szło powoli i tez się trochę bałam ale potem był ze mnie pędziwiatr, jeden schód na sekundę:D Spróbuj poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee:P ja zostane przy swoim jednak:P zreszta mam nadzieje ze juz niedlugo mi to bedzie potrzebne;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie ma sensu zadręczać kolana, póki się dobrze w środku nie wygoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) wlasnie wrocilam od ortopedy ;p i jestem po zastrzyku... powiem Wam tyle ze zero bolu... nic nie boli... w ogole nie czuje ze mi cos wstrzyknal... :) i pompa byla jak zawsze... ;p I zauwazylam ze tam juz mnie kazdy zna :D heh... chociaz dziwne zeby mnie nie znali jak ja juz sie tam prawie trzy lata bujam w tej poradni :D i w ogole myslalam ze mi wstrzyknie to tam gdzie jest ta jedna blizna ale on mi wstrzyknal to z boku ale bardziej nad kolanem ;p i w ogole powiedzial zebym krzyczala jak bedzie bolalo a ja mu mowie ze w ogole nic nie czuje a on ze to dobrze to znaczy ze trafil :P no i dostalam recepte na kolejne dwa zastrzyki bo jak sie dowiedzial ze dostalam tylko recepte na jeden na sprobowanie to tamtego lekarza wysmial :D i sie pytal ktory tak powiedzial ale ja nie wiedzialam ktory to byl :P no i za tydzien na kolejny zastrzyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze cie nie bolalo:) oby tylko zastrzyki pomogly:) ja mam jutro wizyte i juz sie boje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj sie... :) bedzie dobrze... moze Ci punkcji nie beda robili :) a jak dzisiaj kolano ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dzis nie najlepiej;/ punkcji sie boje ale ogolnie sie boje ze znowu cos bedzie nie tak;/ juz mam schizy na tym pkt;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... no chociaz nic dziwnego... ja tez bym pewnie miala schizy po tym wszystkim co Ty przeszlas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×