Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Nie spodziewalam sie ale sa nowosci :P Więc tak. Powiedzialam mu o tym co mi wystaje, ale na to nic nie powiedzial za to zauwazyl ze w tym miejscu (tzn troche pod tym miejscem) mi cos przeskakuje i zobaczyl tez wyniki tych badan krwi. W Mycoplasmie mialam IgG podwyzszone czterokrotnie niz przewiduje norma (ale IgG jest od tego ze kiedys moglam miec ta mycoplasme) a IgM (w dzien badania) mialam wszystko dobrze. Ale poniewaz ten wynik IgG byl az tak podwyzszony on powiedzial cos takie ze jak jest juz dwukrotnie przekroczone to moze to swiadczyc ze przez to mnie tak to kolano boli. I stwierdzil na podstawie badania kolana i tej Mycoplasmy ze mam pogrubiałą błonę miaziową gdzieś tam (on powiedział gdzie ale nie pamiętam jak to się nazywa ale chodzilo mu o to miejsce gdzie mnie najbardziej boli) no i dal mi recepte na antybiotyk i na cos przeciwzapalnego i jak zjem te tabletki to dwa tygodnie po ostatniej tabletce mam powtorzyc mycoplasme a potem z wynikami przyjsc do niego. Kolejną wizytę mam na 27 maja. Dostałam zwolnienie z w-fu do końca roku :/ Jeszcze przed tym jak zobaczył wyniki po badaniu kolana pytał się czy mam blokowanie kolana ja powiedzialam ze nie tylko z tylu cos takiego w podobie odczuwam :) i chcial mnie na ultradzwieki wyslac ale jak zobaczyl wyniki badan to sie rozmyslil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak powiedziałam ale pod koniec wizyty bo chciałam się zapytać czy ta jonoforeza nie będzie jakoś przeszkadzać z tymi lekami które mi przepisał i powiedział że mogę mieć jonoforezę bo ten lek który dostałam też jest przeciwzapalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerośniętą maziówke można zobaczyć w usg, mi przynajmniej ostatnio wyszła w obu kolanach, ale w sumie nie dostałam na to żadnych tabsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wepchałam się na czwratek, bo musiałabym znowu czekać 2 tygodnie, a ponieważ to drugi raz pod rząd, kiedy odwołuje mi wizyte, więc się zbuntowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio ciągle odwołuje wizyty i ludzie się wkurzają, a obsłuchują w sumie niewinni, bo przecież nie on dzwoni heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ide się dowiedzieć, co mam dalej robić z tymi kolanami i oczekuje przynajmniej jakiegoś leczenia przeciwzapalnego, bo długo tak nie pociągne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam po prostu fatalny tydzień, nawet nie poszłam na aerobik, żeby nie pogarszać sprawy, ale nie widze żadnej poprawy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj. skoro nie poszłaś na aerobik, to chyba nie jest za wesoło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo mnie to kosztowało, ale się powstrzymałam. Powiem tak, ostatnio kolana potrafią mnie doprowadzić do łez i bez ketonalu nie jestem w stanie zasnąć, więc mam nadzieje, że jednak coś z tym zrobi, bo jest to męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mną otrząsnęło...Serio ci współczuję, ale on chyba nic nie pomoże. Poszukaj innego. Już tyle razy u niego byłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak musze iść do niego, bo tylko on jest mi w stanie powiedzieć czego moge się spodziewać po rzepce i jaki stopień pojawiającej się i znikającej chondro miałam w czasie artro :P Tym razem nie dam się spławić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, macie pomysł jak mogę odciążyć na jakiś czas drugą nogę ale żeby nie przeciążyć tej która mnie boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. .xD "pojawiającej się i znikającej chondro" :) :D A dlaczego Ci nie napisali na wypisie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, dlatego chce się dowiedzieć, a o tym, że mam chondromalacje tej rzepki powiedział mi chyba jakieś 15 miesięcy po artro, ale stwierdził, że chrząstka nie była tragiczna, nie było dziur :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo druga noga od paru dni mnie boli z boku kolana i to dosyc bardzo. Wcześniej mnie ten bok bolał przy kucaniu a ostatnio ten bol sie nasilil i czesciej boli i nie tylko przy kucaniu. A nie chce teraz sie znowu zaczac leczyc na druga noge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... to lipa... bo kul nie bede wypozyczac bo to nie ma sensu chyba :P powiem moze rehabilitantowi jak bede ze mnie boli moze zaporonuje tapy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×