Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Niestety tak i już mam dość :( Ale jestem już bliżej końca, więc widać malutkie światełko w tunelu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze jakieś 12 stron części analitycznej + te wszystkie wstępy, zakończenia i inne bajery. O ile oczywiście to co napisałam do tej pory zostanie przyjęte hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie jeszcze jedno podejście na medycyne, chociaż z moim tegorocznym "zaangażowaniem" w nauke nie wróże sobie sukcesu hehe a jak nie medka to jakieś studia podyplomowe, jeszcze sie nad tym dokładnie nie zastanawiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem myśle, że mi sie nie chce :) ale z drugiej strony to jest to, co chciałabym robić. hehe a przy ostatnim nakłuciu orzekli, że ja to powinnam być ortopedą haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ale na pewno nie internistą, specjalistą medycyny rodzinnej, dermatologiem i ginem ;) Może anestezjologiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedzialność jest wpisana w ten zawód i w każdej specjalizacji można popełnić błąd, który może kosztować czyjeś zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ostatnio to pisanie ciężko idzie. Dzisiaj wzięłam ostatni raz leki. Teraz tylko muszę dwa tygodnie poczekać żeby pójść zrobić badania, a potem do ortopedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... Ciekawa jestem czy ten zastój to przez śliczną pogodę czy przez brak dolegliwości ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio byłam bardzo zajęta a weekend spędziłam na działce... więc mnie nie było... :P A jak Megusia Twoje stawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje stawy jak zwykle, norma, więc nie narzekam, bo zawsze może być gorzej :) a jak Twoje kolana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że jest troszkę lepiej ale po weekendzie stwierdzam że ta poprawa chyba jest przez to że nie ćwiczę na wfie itp. bo pojechałam na działkę i strasznie mnie potem bolały. Z resztą teraz też mnie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale przecież nie można się całkowicie pozbawić ruchu, bo wtedy jest jeszcze gorzej. I nie rozumiem też czemu niby nie można ćwiczyć na wfie, w końcu to nie są jakieś mega przeciążające ćwiczenia. A najlepsze jest to, że jednym lekarze zabraniają wszystkiego, a innym na wszystko pozwalają heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×