Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Nie będę ładować tyle kasy w tak watpliwe badanie. Zastanawiam sie nad artro, ale to będzie już ostateczność. No i zależy też czy mi rodzice zechcą zasponsorować chociaż częściowo zabieg, bo do naszego szpitala to się na pewno nie wybiore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bo mam 6 lipca. Pomyliły mi się terminy :P Ale i tak nie wiem czy pojdę bo chyba będę miała wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia a czujesz jakąś poprawę po Arthrylu? Ja nie bardzo .. :/ z resztą to nie nowość u mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuje żadnej różnicy, ale chondro z kłykci kości udowej mi zniknęła na pewno po Arthrylu heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ;D ja dopiero skończyłam połowę serii ... jutro na 7 idę. A czy ten Arthryl może coś zmienić w badaniach krwi i moczu? bo to jest domięśniowo ale właśnie się tak nad tym zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chlorowodorek lidokainy ale tylko 10mg. Ale w sumie lekarz mi nic nie mówił a gdyby mogło coś być nie tak to by powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jutro nie pójdę na te badania bo nie mam pojemniczka :P Pojdę w środę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie dam rady bo ja zawsze jak wstaje to idę do toalety i załatwiam wszystkie sprawy i tyle ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem kupiłam pojemniczek i miałam zamiar jechać jutro na badania ale chyba chora jestem... tzn. nie mam gorączki ale jakoś mnie cała szyja boli, gardło przy mówieniu i jedzeniu, głowa, oczy przy ruszaniu :P co prawda już jest troszkę lepiej ale gardło nadal boli i nie wiem czy powinnam iść na te badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie... ale chciałam już mieć to z głowy i zanieść te wyniki reumatologowi... a ile teraz powinnam odczakać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy czy coś się z tego wykluje. Jak masz wizyte dopiero 6 lipca to zrób sobie te badania w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×