Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Nie wiem czy będę ćwiczyła. To będzie pewnie zależało od wyniku rezonansu i decyzji lekarza. Ja osobiście wolałabym ćwiczyć, bo nie pamiętam kiedy ostatni raz przećwiczyłam cały rok szkolny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiarkowany ruch nie jest szkodliwy, więcej szkody robi ograniczanie aktywności fizycznej, a potem nie ma się co dziwić, że pacjenci mają słabe mięśnie albo ich zanik, skoro doktor powiedział, żeby tego nie robić i tego też nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko jak mnie tu dawno nie było:P Co tam u Was?:D Kacha widze, że u Ciebie cos się ruszyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo ;D Julcia ;D hehe :) Tak u mnie się coś ruszyło, ale zobaczymy czy w dobrą stronę :D a jak u Ciebie? Gdzie Ty się tyle czasu podziewałaś ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i tu i tam:) Wczoraj z nad morza wróciłam. No u mnie pogorszyła się bardzo lewa noga ostatnio, teraz już jest dobrze bo chodze, ze schodami nie mam problemów ,ale po turecku nie usiąde:/ Takie bliżej nie określone coś mam na dole rzepki. Tzn jest ona na pewno inna od drugiej ale cięzko mi powiedzieć co to. Może się udam do lekarza ale jak zawsze się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz cięzko mi powiedzieć. Któregoś dnia po plaży jak zwykle z resztą wychodziłam z plaży. Wyjście było takie standardowe na niestrzezonej plaży'dzikiej' po prostu lekka górka i idzie się po pioachu. I jak przeszłam kawałek tej górki w pewnym momencie dopadł mnie taki straszny ból (jak nigdy). Stanęłam i myslałam że to chwilowe bo różne bóle miałam takie pojedyncze. No i chiałam iść dalej ale nie dało rady tak bolało przy obciążeniu. Jakoś dokuśtykałam, ale z plazy do pokoju jest ok 1km. szłam całą droge ostrożnie na prostym stawie nie obciążając nogi prawie wcale. Kolano spuchło itd nie mogłam się schylić ani nic bo mnei tak rwało. No i tak to przechodziłam troche, o schodach nie było w ogóle mowy. Dopiero po dwóch dniach zaczęłam stopniowo coraz bardziej stawać na tej nodze uginać przy chodzeniu itd. a dopiero w piątek byłam w stanie normalnie wejśc i zejść po schodach, czylui po 5 dniach. myslałam że jest już ok i próbowałam usiąść po turecku ale tego nie moge. Poza tym jest raczej ok. Na łóżku uklękne itd. Noge zegne jak trzeba. Ale mam na dole rzepki taką wypukłość. Nie wygląda to tak jakby mi coś wyrosło bo jest twarde nie boli itd. Po prostu jakby część tej rzepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci radzę iść do ortopedy... Bo jak Ci spuchło to zły znak nie mówiąc o tym że przez 5 dni się z tym męczyłaś i do tej pory coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie mam najmniejszego zamiaru się kroić, nawet w tak szczytnym celu jak ożywienie tematu hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy, że grzebali a potem musiałam się kłuć i jeszcze nic mi to nie dało, tym bardziej jestem anty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, topic podupada i to tak konkretnie:P Ale może jak się zacznie jakiś rok szkolny, akademicki itd to jakoś częściej będziemy tu wszystkie zaglądać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe pewnie trochę temat się ożywi jak wrzucę tutaj wynik mojego rezonansu :D Jeszcze równo tydzień, w sumie szybko zleciało ale to chyba dlatego że były wakacje :) Coraz bardziej drugie kolano mnie zaczyna boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyy nie...:D Ale pójde. Musze żeby zrobić z nim porzadek zanim zaczne studia. Na razie organizuje sobie wizyte:) I próbuje zdecydować się na lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ktoś? Badanie MR lewego stawu kolanowego wykonano w sekwencji TSE, obrazach R1, T2- zależnych i PD/FS, w płaszczyznach strzałkowych, osiowych i czołowych. Niewielka ilosc plynu w zachyklu nadrzepkowym. Slad plynu w okolicy klykcia bocznego kosci udowej w miejscu przyczepu sciegna m. podkolanowego. Przyczep wiezadla pobocznego strzalkowego do klykcia uniesiony, z pogrubieniem wiezadla w tym odcinku. Tak to reszta bez zmian. Zastanawia mnie to więzadło uniesione z pogrubieniem. Co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×