Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

nic ciekawego... ciągle czekam... Chciałabym żeby to już było jutro bo to czekanie jest najgorsze.. A co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele nowosci niestety..bo dobre nie sa...zabiegu nie mialam na cale szczescie bo tylko pogorszylby sprawe!!! Na szczescie w pore trafilam do odpowiedniej osoby...w czwartek ide do nowego lekarza i zobaczymy co powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybralalm sie do znajomej masazystki...no a jak wiadomo mojej nogi dawno zaden ortopeda nie widzial..Masazystka siwerdzila ze moja noga to wrak..miesni nie mam nawet w stopie;/ mam podostry stan zapalny w dwuglowym i ona twierdzi ze jeszcze cos nacyzniowego moze sie tam dziac...w kazydm razie jakikolwiek zabieg ii unieruchomienie moglyby spowodowac ze nie dalalbym rady sama chodzic...no wiec mama zalawtila mi jakas wizyte i w czwartek wieczoreem tam ide...szczerze mowiac jestem przerazona ale mam nadzieje ze to tylko tak groznie brzmi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masażystka to nie lekarz. Nawet nie ma co porównywać. Jedziesz do Żor? A jak z bólem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie to nie masazystka tylko fizjoterapeutka...zaufana osoba..wiem ze nie lekarz i ona tez wie dlatego kazala mi isc do lekarza...ale to ze nie mam miesni to niestety prawda i jak pomysle ile rehabilitacji pzredemna to mi sie odechciewa;/ nie jade do zor ale ide na prywatna wizyte do lekarza tam pracujacego dlatego ze mam blizej i wychodzi jakies 150zl taniej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie na jedno wychodzi i 100 zaoszczędzona. Dziwne z tymi mięśniami. Przecież miałaś tyle rehabilitacji... Ale chodzisz jakoś czy są problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utykasz z bólu czy z innego powodu? Musiałabyś to wyeliminować bo ci siądzie staw biodrowy a i dla drugiego kolana też nie dobrze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utykam bo mam przykurcz i stan zaplany wiec nie moge do konca nogi wyprostwoac...ja to wszystko wiem o cyzm piszesz...troche sie zaniedbalam bo juz mam dosc chodzenia po lekarzach ale ta masazytska mnie zmoobilizowala do dzialania a wlasciwiwe to moja mame;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się, że masz dość. Traci się czas i pieniądze a efektów brak. A ten ostatni zabieg coś ci pomógł? Czujesz jakąś różnicę? Lekarz ci zaleci pewnie rehab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej... widzę że u wszystkich coś się ruszyło... Bo u Sandry nowy lekarz i u Megusi też ja czekam na operacje. Oby to wszystko tylko nam pomogło.. Hinter, a co u Ciebie? Kolano nic się nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę zapeszać, ale nawet kłucia dawno nie czułam. Dalej na oszczędnym trybie. Ostatnio kuszono mnie aerobikiem, ale stwierdziłam, że nie warto.:) Pozostały spacery po płaskim.:D Ale to nic. Grunt, że nie boli, póki co. Sandra, daj znać, co ci ten lekarz wymyślił. Kacha, a ty kiedy masz ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 listopada muszę być już w szpitalu. Czyli już niedługo... To dobrze że nic nie boli :) Oby tak zostało..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno zleci... Mam nadzieję że po tej operacji nie zacznie mnie jeszcze bardziej boleć druga noga (bo ostatnio coraz gorzej jest z drugim kolanem)... A najgorsze jest to że nie wiem co mnie tak na prawdę czeka... jak szłam na artroskopię to wiedziałam konkretnie co mi chcą zrobić (w sumie to nic wielkiego bo tylko zajrzeli i wypłukali ale wiedziałam jak będzie po, jakie blizny będą itp.) a teraz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może podejdź sobie w międzyczasie do tego lekarza i zapytaj go jak to ma wyglądać i czego się spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×