Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Mój lekarz jest ciekawy zdania tego z Krakowa w kilku kwestiach, więc postanowiłam się przejechać, przy okazji skonsultuje mi wszystko i będę miała z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Bielska też pojade, ale później, bo po pierwsze dłużej się tam czeka, a po drugie musze się najpierw zdecydować na zabieg, żeby się na niego od razu umówić, a to nie takie proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Były jak mnie nie było. Megusia, widzę, że masz duże plany do działania.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie musze wybrać pomiędzy nim a tym z BB, mam nadzieje, że nie stwierdzi, że wszystko nadaje się do operacji, bo on leczy z wyboru operacyjnie wszystko, co można naprawić chirurgicznie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U tego też moge mieć ten zabieg, sama mam wybrać gdzie chce go zrobić, bo wielkiej różnicy nie będzie. A że Krk moge załatwić praktycznie od ręki to nie będę z bolącą gęsią stopką i stawem skokowym czekać miesiąc, żeby sobie pojechać do Bielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawzajem. Oby temat kolan pojawiał się tylko w dobrym tego słowa znaczeniu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze się pochwalić, że umówiłam się na czwartek do Krakowa i mam nadzieje, że ten lekarz rozwiąże chociaż część moich problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Można zrobić kolano i biodro jednocześnie 2. doradzi co zrobić z gęsią stopką 3. dobierze rehab na skokowy, ewentualnie powie co z tym dalej robić 4. oceni drugie kolano 5. w sprawie łokcia już znam jego zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce się pozbyć trzaskającego biodra po stronie kolana, które ma być operowane, bo to niestety też wpływa na boczne przyparcie i ból w stawie rzepkowo-udowym, a chce mieć pewność, że wszystko już tam będzie zrobione tak jak ma być. Tylko mój ortopeda twierdzi, że to raczej niemożliwe do zrobienia przy jednym zabiegu, bo to byłby dla mnie "duży uraz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ma rację. Nie wyobrażam sobie mieć tego robionego jednocześnie.Wtedy na kilka tygodni chyba byś tylko leżała plackiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg na trzaskające biodro nie jest jakoś szczególnie skomplikowany, tylko jest duże cięcie na udzie, chociaż zaczynają to też robić artroskopowo i ponoć mam świetne warunki do artroskopii hehe Zresztą powiedział, że i tak będę kiedyś musiała zająć się tymi biodrami, bo za jakiś czas zaczną mnie po prostu boleć i to, że teraz z tym normalnie funkcjonuje nie znaczy, że zawsze tak będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze w tym, zależy jak mi się ułoży w pracy, chociaż musze zapytać ile moge jeszcze tak pociągnąć bez zbytniego uszczerbku dla kolana, bo jeśli dłużej niż 2 lata to moge jeszcze poczekać heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jest nie do przewidzenia, co będzie z tym jutro a ca za 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to, że jeden mi powiedział, że trzeba to robić szybko, bo każde podwichnięcie to pogłębiające się uszkodzenie chrząstki, a może wcale nie ma takiego pośpiechu i moge sobie z tym jeszcze pochodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mógł działać jak miał to kolano na stole, a nie teraz mnie straszy uszkodzeniem chrząstki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×