Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

No i dostałam zlecenie na stabka, chociaż i tak pewnie rzuce go w kąt, bo będzie niewygodny i dalej będę skręcać nogę 2 razy w miesiącu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja po prostu mam dystans do sprawy i jeszcze umiem się z tego śmiać, nie wiem tylko jak długo jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem. Ciekawa jestem kiedy Sandra będzie znała wyniki badań.. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolano dobrze już prawie opuchnięte nie jest. Ćwiczę kolano, ruszam ciągle rzepką w sumie to już normalnie chodzę na zgiętej nodze jedynie po schodach chodzę jeszcze na wyprostowanej i do szkoły o kulach bo łatwiej i bezpieczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja cały czas słysze o mobilizacji rzepki, a po zabiegu to już w ogóle jest mus, żeby troczki się nie zrosły. Podobno trzeba to robić 30 min dziennie i najlepiej by robił to rehabilitant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas nią ruszam i wgl dużo różnych rzeczy robię z tym kolanem :P W ten weekend ide na zbiorke zywnosci wiec bedzie okazja wyprobowac kolano :D Ale mam nadzieję że nic się z nim nie będzie działo w tym czasie. :) Chociaż może to trochę za wcześnie bo sporo stania jest ale mam nadzieję że dam radę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie... Widziałam kiedyś na jakimś filmiku w necie czy gdzieś... Więc wiem mniej więcej... Wgl drugie kolano mnie coraz bardziej boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu nie przepisali ci żadnej rehabilitacji pooperacyjnej, która jest tak samo ważna jak dobrze zrobiony zabieg, jeśli nawet nie ważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrała swój wypis ze szpitala i mogę teraz powiedzieć co zrobili. W rozpoznaniu napisali "podwichnięcie rzepki lewej" a w leczeniu operacyjnym: "przecięcie troczków bocznych i torby włóknistej po stronie bocznej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. To ja nie wiem o co lekarzowi chodziło... Bo on powiedział że mi przeszywał coś .. Chyba że pacjentów pomylił :P ale mnie już się nie da pomylić tam w poradni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no z pewnością po tym wszystkim jestem jego ulubioną pacjentką ;D A jeszcze bardziej mnie polubił jak się dowiedział od czego mnie tak boli noga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×