Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Wgl jak powiedziałam lekarzowi że mnie jedno miejsce strasznie boli i ciągnie jakby się miało coś urwać to powiedział że coś tam mi jeszcze przeszywał... Tzn z innego miejsca w szył w inne... A wypisu nie mam nadal.. bo nie wypisali ale w przyszłym tygodniu może już będzie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedział co ale ja już zapomniałam :P jak mi się przypomni to napiszę bo ja tak mam że dopiero później mi się wszystko przypomina ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha ty masz to co ja:) nie interesuja cie szczegolly;p grunt zeby lekarz wiedzial co robi...ja tylko zawsze pytam po co to chce zrobic i jak dlugo bede dochodzic do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ;D w sumie lubię wiedzieć co się dzieje ale jakoś z wrażenia chyba mi wszystko wylatuje z głowy :P a z czasem mi sie wszystko przypomina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja za to cierpie na nadmiar szczegółów, bo czasem dyskutują ze mną jakbym co najmniej była lekarzem i się znała na tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam i nie wiem czy powinnam sie cieszyc czy nie ale jedno jest pewne przedemna dluuga droga;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec wlasciwie lekarz potwierdzil to co mowila masazystka..i to mnie poniekad cieszy bo powiedzial ze w obecnym stanie zadna interwencja chirurgiczna mi na dobre nie wyjdzie;) Po pierwsze mam zrobic jakies "lepsze" USG kolana i MRI x2 czyli kolano i miesien. Plan jest taki ze najpierw zajmuje sie miesniem tzn ta trobielaa wlasciwie to niewiaodmo czym bo wlasnie o to chodzi zeby to zdiagnozwaz i sie tego pozbyc, potem odbudowuje sile miesiniowa bo wlasciwie nie mam zadnych miesni a potem zajmujemy sie rzepka i kolanem...jakikolwiek wysilek i masaze mam sobie jak narazie darowac, oszczedzac sie i dostalam jakies leki tabletki i jakies kulki do wcierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w sumie jest jakiś konkretny plan działania... A masz już ustalone MRI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo juz jest za pozno pzreciez;p jutro bede dzownic ale lekarz powiedzial ze jak sie na niego powolam to bede miec szybki termin zobaczymy co to znaczy szybki termin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo juz jest za pozno pzreciez;p jutro bede dzownic ale lekarz powiedzial ze jak sie na niego powolam to bede miec szybki termin zobaczymy co to znaczy szybki termin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jakos specjlanie mi sie nie spieszy...juz chyba pzrywyklam do tej chorej nogi zreszta on sam mi powiedzial ze mam nie liczyc ze ta noga bedzie kiedykolwiek calkowice sprawana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, trudno mi pojąć jakim cudem masz taki zanik mięśni po takiej dawce długiej rehabilitacji. Kacha, jak postępy u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak, przy sensomotorycznych trzęsę się tak, że aż podskakuje, a miałam to już wyćwiczone, wystarczyła chwila przerwy (mimo że regularnie ćwicze na aerobiku) i moje mięśnie zachowują się taj, jakby nigdy nie były ćwiczone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie, myśle, że wszystkiego się dowiem, jak pójde na wizyte, czyli za niecałe 2 tygodnie. Jak mi odmówią w B-B to uderzam jeszcze na konsultacje do Krk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co zroZumialam co mi mowil ten lekarz to zanik mam dlatego ze wsyztskie miesnie w nodze sa powiazane ze soba a skoro w dwuglowym mam to "cos" to nigdy nie bede miec ronowagi miesniowej stad zaniki..ale jak sie dowiem co mi tam siedzi to sie tego pozbede wycwicze noge i mam nadzieje ze juz wiecej nie bede miec problemow z niczym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, mój lekarz brał pod uwagę taką możliwość, więc chyba jednak mogą mi odmówić, bo szkoda może być większa niż pożytek, a ja przecież nie mam zamiaru pogarszać sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sie do lekarza ktory jest chyba radiologiem. najpierw mi zorbi jakies lepsze usg (nie wiem jakie dokladnie)a potem bede miec MRI tego miesnia i kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×