Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Jednak nie należy chwalić dnia przeed zachodem słońca (którego zresztą dzis brak :P) - jak tylko zaczęło padać, kolana też zaczęly świrowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, ty nie musisz dziękować:D:D:D Megusia, jeszcze jakieś nowe dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Sandrą. Może jakieś metody niekonwencjonalne? Sandra, z twoim kolanem jakiś postęp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo albo jest takie cos jak Poradnia leczenia bólu moj tata tam byl na lokiec i mu pomogli:) ludzie z nowotworami tam chodza i bardzo sobie chwala:) ogolnie wyciagaja z beznajdzinych bolowych sytuacji:) mnie juz tez mama chciala zaciagnac ale przy uszkodznieach mechanicznych nie wolno z tego korzystac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daruje już sobie lekarzy, bo tu pewnie będzie tyle opinii ilu nowych lekarzy bym odwiedziła :/ a grzebać w tych kolanach nie mam zamiaru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie będzie ślisko:D Na to liczę, ale mogę się przeliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam nadzieje ze nie bedzie slisko :P a podobno mam juz byc w stanie jezdzic na nartach:P tak mi obiecywali:P zobaczymy:) ale snieg na stoku wystarczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w ogóle nie umiem chodzić po śliskiej nawierzchni, wyglądam wtedy jak jakiś paralityk i nie moge nadążyć za mamą hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zimy nie moge sie juz doczekac :) Mam nadzieje ze bedzie ladna zima... :)) U Was tez jest taka lipna pogoda ciagle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:(( macie jakies sposoby na ta rzepke?? troche wiecej pochodzilam (o ile wogole tak mozna powiedziec jak sie przejdzie 1km) a moja rzepka wraiuje:(( ja juz nie wiem co moge z nia zrobic:(( ide do lekarza w czwartek ale nie chce za bardzo narzekac bo mnie jeszcze wysle na stol!! nie wiem co moglabym zrobic zeby mnie ona nie bolala?? bez tapingu to juz jest kompletna klapa a z palstrami to jako tako:(( kolano puchnie zwykel po wysilku lub pod koniec dnia:(( wiezadlo rzepki i czesc przysrodkowa ale na dole starsznie wrazliwe na dotyk:(( nawet zwykle napiecie miesnia czworoglowego mnie boli!! a wczesniej tzn tydzien temu moglam napinac ten meisien i nic nie czulam:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może przeciążyłaś. W końcu mięśnie ledwo co trzymają kolano. 1 km to dużo, jak po takich przejściach, nie tak dawno przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja juz sama nie wiem!! rehabilitant ciagle zmienia zdanie!! raz mi mowi ze mam sie oszczedzac raz karze mi nie oszczedzac:(( nie wiem co robic:(( ale np na rehabilitacji chodze na biezni i nic mi sie nie dzieje":(( mam wrazenie ze zamiast coraz lepiej jest coraz gorzej:(( najgorsze ze nie mam zadnego pomyslu co z tym robic:(( mam serdecznie dosc tego calego kolana:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym pooszczędzała w chodzeniu, a skupiła się na odbudowie mięśni, bo pewnie są ciągle słabiutkie. Może zrób usg albo rezonans, dla świętego spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm szczerze mowiac to moj miesien czwroroglowy chyba jest w dobrej formie juz:d ale ne wiem:( rehabilitant go chwali hehe:P ale nie wiem czy juz taki ma zostac czy jest po rpostu an dobrej drodze:P Nad usg myslalam ale jest niedokladne a na rezonans troszke szkoda mi pienidzy pzreciez 2 mieisace temu wsyztko dokladnie widzieli na artroskopiii nie wiem cyz cos moglo sie od tego czasu zmienic:( jak bedzie trzeba to zrobie no ale do czwartku sie wstrzymam az lekarz sie wypowiw:(( kurcze zalamac sie mozna:(( a tarfilam dzis na topik "Jak zachorowac":(( chetnie bym sie z kims zaminiela i jeszcze doplacila!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za temat? Brzmi jakoś głupio.... Ludzie chcą zachorować czy co. Szczerze ci współczuję...młoda jesteś a tu takie bagno. Osobiście myślę, usg czy rezonans nie jest głupie, nawet jeżeli 2 miesiące temu miałaś arto. Przecież nie rzadko po artro robią sie przerosty błony od stanu zapalnego czy inne rzeczy. Lepiej sprawdzić. Przecież nie powinno być gorzej. Może masz za dużo rehebilitacji? Nadmiar też szkodzić może. Poza tym, chyba nie za dobrze, że nie naprawili ci jednak wszystkiego. No nic, zobaczysz, co lekarz powie, a na stół na pewno nie będzie cię brał. To byłby totalny brak rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na tym temacie malolaty ktore nie chca isc do skzoly albo chca wyludzic odszkodowanie dziela sie pomyslalmi jak zachorowac na grype albo jak zlamac reke...weszlam tam bo byl temat na gorze i myslalam ze padne!! Zrobie jakies badanie ale to juz po wizycie u lekarza bo moze on sam mi jakies zaleci albo zrobi:) a co do przerostu blony maziowej to ona moze odrastac??!!! przeciez mi ja usuneli:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic, że usunęli. Po krojeniu w kolanie panuje stan zapalny i w skutek tego różne rzeczy mogą przerosnąć, błona chyba najczęściej, co przecież nie znaczy, że tak jest u ciebie:) A tamten temat to jakiś idiotyzm:D Jak można chcieć nie być zdrowym... Jak często masz teraz rehab.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy w tygodniu..no i cwiczenia w domu...to tyle... wszyscy sie dziwia ze mi to kolano tak szaleje:( a ja juz sie czuje jak idiotka:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×