Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Megusia, jestem zaskoczona takim obrotem sprawy z tym sterydem. Może tego wszystkiego jest już za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak na usg i dwóch lekarzy, to chyba mało prawdopodobne... Masz tak samo czy znacznie gorzej? Ile to już dni od wkłucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minął już tydzień, więc efekt powinien być już dawno widoczny :/ Teraz jak sobie zegne noge to boli mnie cały przedział przyśrodkowy, od kości piszczelowej po udo, ogólnie ta noge wydaje mi się słabsza i niepewna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jakoś bardzo, ale jednak jest gorzej, a nie lepiej + te super prądy :( zależy mi chociaż na jednej sprawnej nodze, a tu najskuteczniejsza metoda mnie zawiodła. a mam to jeszcze w takim głupim miejscu, prawie na samej łąkotce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no z tą reklamacją to żartowałam, ale zapytam o to mrowienie, bo mnie to troche niepokoi. Tak to jest jak sie nie słucha pani r. to na pewno za kare heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A...bo aż się zdziwiłam. Nie ma to jak być upartym:) A co z łokciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A łokieć będzie się zabiegował dalej od poniedziałku, bo w tym tygodniu była przerwa :) byłam dopiero 2 razy i już mi sie nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 2 dniach nawet nie miałoby szans pomóc heheh już bym w sumie wolała sobie wyzabiegować kolana, bo mi bardziej przeszkadzają niż łokieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, trudno żyć zachowawczo z bolącymi kolanami... Kiedy idziesz do mózga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar zgłosić problem, ale to nie znaczy, że się wybieram na wizyte - szkoda kasy heheh jak dojde na zabiegi to go na pewno w któryś dzień spotkam, a jak nie jego to tego drugiego, więc się zapytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemało. Faktycznie szkoda kasy. Zwłaszcza, że on już ci chyba nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony nie moge zostać z takimi kolanami, jedno jestem jeszcze w stanie znieść, ale 2 już nie bardzo, zwłaszcza, że to prawe jest już tak przeciążone, że aż się dziwie, ze tyle wytrzymało, ale teraz nasilają się odgłosy, chrupie, boli :/ chyba zainwestuje w glukozamine hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co w ogóle masz w zamiarze robić z tymi kolanami? Tak na dłuższą metę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żadnych długofalowych planów, pewnie nic z tym nie zrobie, bo się nie da, a tego, co mogłabym ewentualnie skorygować boje się ruszac :/ pozostaje mi się przyzwyczaić i leczyć objawowo to co się wyhoduje, moge też urodzić dziecko, może mi sie od tego poprawi na 2 lata hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciążą to nie jest głupi pomysł:) Różne rzeczy się kobietom wtedy niwelują, choć też i odwrotnie się zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tę ciąże trzeba jeszcze wcześniej udźwigać heheh wszystko fajnie tylko podobno po roku od porodu wszystko wraca ze zdwojoną siłą, a to jest mało optymistyczne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×