Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

O hej Hinter! ;) powiem Wam że mnie też boli ... w przyszłą środę artroskopia.. ciekawe co to będzie.. rehabilitacja na którą teraz chodzę nie daje efektów ..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No się posypały :P Kolanka też. Nie ma to jak coś w rodzaju odpowiedzialności zbirowej ;) Mój tato mial artro dzisiaj o 10 i trwała aż do 12 :| mial znieczulenie dokręgowe, więc teraz leży sobie elegancko. Mowi, że noga go nie boli tylko trochę ciągnie, pewnie od szwów ;) W zasadzie to nie wie co mu zrobili bo lekarz mu nie powiedział, a od czasu zabiegu się z nim nie widział. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszmarna ta rehabilitacja, jakby mnie ze skóry obdzierali, ledwo spodnie założyłam ;( I w perspektywie kilka kolejnych miesięcy takich tortur. Mam sobie zakupić domowy aparat do elektrostymulacji. I prawdopodobnie to najlepsze możliwe ustawienie tej rzepki, powiedzmy szczyt moich możliwości, a ona nadal odskakuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a ile taki sprzęt kosztuje hm? Czyli nic lepszego już nie będzie? Troszke kiepsko... A co mówią Twoi rehabilitanci? Bo skoro czujesz się jakby Cię ze skory obdzierali to raczej nie jest to za dobry efekt. Chyba, że się mylę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektrotymulator kosztuje około 300 zł. A "obdzieranie ze skóry" jest niestety elementem terapii i nie da się tego uniknąć, inaczej nie da się zmobilizować tkanek. Na razie dostałam mocno ograniczony zestaw ćwiczeń do domu, głównie rozciągających i na wyprost, bo mam bardzo przeciążone to kolano. Nie ma to jak cofać się w rozwoju ;) A jak Twoje kolanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 300zł. to nie jest taki wydatek ot tak. No to jeżeli to jest element terapii to powiedzmy że może być:P no moje kolanko marnie. W ciągu dnia jest spoko. Chodzę o kulach elegancko jak pan doktor przykazał i na dobre mi to wychodzi. Ale wieczorem zaczyna się tragedia. Zaczyna mi się jakby pompować, robi się gorące i plama którą miałam w zeszłym tygodniu, dzisiaj była mega duża. Kolano mi wtedy bardzo puchnie. Wczoraj niczym nie moglam zaradzić, ale dzisiaj już się wkurzylam i oprócz tego co mi zapisał lekarz wzięłam ketoonal i czuję od razu ulgę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niedobrze :/ Biorąc pod uwagę ile już wpakowałam kasy w to kolano to 300 zł to jest nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rehabilitant powiedział, że będę go używać przez najbliższy rok, więc na pewno opłaca mi się kupić. A jak usłyszał, że druga noga też ma być operowana to stwierdził, że muszę go kupić ;) Jakbym wiedziała, że to wszystko tak będzie wyglądać to nigdy bym sobie nie zoperowała tego kolana, bo na dobrą sprawę w tej chwili jestem jeszcze bardziej ograniczona niż przedtem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam, że najgorsze czyli doginanie kolana mam już za sobą i że teraz będzie już z górki, ale to teraz jest chyba jeszcze gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak z doskoku wpada i nawet nie napisze co słychać :P A Kacha to się już pewnie powoli szykuje na środe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×