Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Belgia

jaka jest Belgia - taka

Polecane posty

🖐️:) Lady trzymam kciuki za prace:) A-Maj jak samopoczucie? Mialam rano slonko ale juz mi je ktos ukradl;) Widze ze tu znow pomaranczowo !!! no coz ludziom sie nudzi-wola sledzic zycie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, zobaczymy jak bedzie bo znalezienie pracy w tym kraju jest trudne. bez znajomosci obydwu jezykow dla poczatkujacej osoby. wysylam cv wysylam gdzie sie da i jakby nic. ledwie na dwoch rozmowach bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu kolorowo, az zal norrrmalnie ,cytat: "Zal mi takich ludzi co karmia sie ublizaniem innym-a wprost gardze !!!!!!"" a wiesz ze ja tez a tfu do a-maj i lady in red sluchajcie jesli oczywiscie nie szukalyscie tam akurat pracy, polecam agencje Manpower, zaraz dam Wam namiary na @, maja siedzibe w Antwerpii, mowia po polsku justyna.wisniowska@manpower.be 056/26 44 11 Katarzyna.Roggen@manpower.be 0499/ 999 549 a to namiar do ADMB, www.admb.be Jowita.Sokolowska@admb.be monika.rosiejka@admb.be nastepny anna.szlanta@creyfs.be sprobujcie a moze cos sie znajdzie, moj maz wczoraj znalazl prace wlasnie przez Manpowera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, to ze przed komputerem jest sie anonimowym nie znaczy wcale ze nie trzeba miec kultury i wygadywac co slina na jezyk przyniesie. przykre ze niektorzy sa wtedy bardzo odwazni :( , zdajcie sobie sprawe ze po postach widac co sie soba reprezentuje. forum jest po to aby sobie porozmawiac, wymienic sie pogladami i doswiadczeniami...nie po to by sobie nawzajem ublizac! dlatego jesli sa osoby ktore nie maja nic lepszego do roboty jak obrzucac blotem ludzi ktorych sie nigdy nie widzialo na oczy- niech sobie dadza na wstrzymanie i zrobia cos bardziej pozytecznego. pyskowki to do piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_ in _red, napisz do mnie na tego maila : adriana_nurse@o2.pl, tylko czasem nie na adres tlenu, nie wiem co to wskoczyło ale to nie mój adres, nie używam komunikatora tlenu od dawna. Podam ci wtedy prywatną komórkę, ok to się zdzwonimy, czekam , zaraz powiem że jesteś zainteresowana, pozdrawiam i czekam a-maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugilinko, witam cie serdecznie, troche mnie nie było ale poczynam przygotowania do swojego małego interesu,m na początku bardzo prostego, ale własnego,połączy to co lubie, z mobilnościa czasową, bede wlasnym sobie szefem, , bede miec tyle samo czasu dla Julki co teraz, niestety nie będzie z tego kokosów, na poczatku nawet straty ale tak bywa jestem na to przgotowana. Musze tylko odczekać az umowa Pawła zostanie podpisana na stałe mam jeszcze 5 miesiecy, akurat na przygotowania i praktykę, nauki przede mna całe mnostwo ale cieszę sie z tego. Mam nadzieje ze odwiedzilas museum i podobało ci sie. Milego dnia życzę. Rady_in_Red coś chyba sie dzieje z moją pocztą, cos dostalam od ciebie ale nie czytelne od 2 innych osob jakis spam , ja wysłałam do ciebie 2 wiadomości dostałaś coś może , nie wiem czy to program czy kmputer, odezwij sie jak bedziesz mieć chwilę. pozdrawiam a-maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-Maj witaj🖐️:) Niestety nie dojachalam jeszcze do tego muzeum-moze uda sie teraz na feriach:) Podczytuje Cie na innym topiku-chyba nie bedziesz sie za to gniewac Powiem ze podzielam Twoja pasje i sama kiedys myslalam o tym samym-wierze ze pomalu dojdziesz do celu a ja bede mogla podziwiac Twoja prace:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wlasnie tam przeczytalam:( widze ze wszedzie znajda sie \"zyczliwe\"pomarancze😠A-Maj dla mnie jestes wspaniala kobieta:)trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie się cieszę ze znalazłaś tamten topik, ty tam pasujesz jak ulał, zaglądaj częściej jak ci czas pozwoli dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sloneczny dzionek;) zaczely sie jesienne ferie dla dzieci, tylko tydzien ale zawsze cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranja00
Jestem od niedawna w Belgii i nie znam tu nikogo. Przyjechalam na kontrakt jednoroczny z mozliwoscia przedluzenia, tyle ze nie wiem czy bedzie mi sie tu podobalo. Moze jest tu ktos kto by mi doradzil gdzie mozna spotkac Polakow zeby pogadac i nie zwariowac, moze jest jakies forum gdzie mozna wymienic swoje doswiadczenia z pobytem w Belgii? Dzieki, moze ktos odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga ranjo, w niektorych wiekszych miastach sa nawet polskie sklepy i rozne organizacje polonijne. jak napisal ciastek sa tez fora, ale to juz sama musisz wybadac gdzie bys chciala sie podczepic. tu zawsze mozesz napisac a ja wpadajac chetnie ci odpowiem. powodzenia w Belgii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranja00
Tak , tylko ze nie chodzi mi o polskie sklepy a raczej gdzie mozna spotkac sie z Polakami; No coz poczytalam sobie caly topik i dowiedzialam sie ze sa dwa fora w Belgii, ktore chyba zbytnio sie nie lubia. Mieszkam niedaleko Antwerpii i dotychczas nie spotkalam zadnego Polaka tzn. moze i spotkalam ale nie slyszalam polskiej mowy. A jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a-maj i inne dziewczyne. faktycznie, ktoregos dnia ktos mi sie wlamal na poczte i rozeslal spam albo uzyl programu maskujacego. co za chamowka. a-maj napisalam do ciebie pare maili ale teraz sproboje innego, na yahoo.com - moze z tego sie uda bo pewnie mnie program anty-spam bokuje teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeeeeee
kurde rzygac sie chce w tej Belgii od tych "gieji" dzisiaj widzialem w metrze dwoch obsciskujacych sie starych facetow by sie przynajmniej sciskali w domu a nie na ulicy szkoda ze Hitler nie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzo
witam wzystich serdecznie, wrócielm 2 m-ce temu zalozylem firme za kaske z Bella i powiem takl :) juz nie jade nigdzie , chce byc z zona i dzieckem, nie ma sensu zabijac sie o pieniazki, pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzo
sorki za literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale my sie nie zabijamy
:) my tu zyjemy rodzinami nie zarabiamy tylko zyjemy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonononono
a gdzie moj post o slynnym pedale ?? poszedl chyba do gie esu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krys-tinka
Ja tylko na chwilke aby podzielić się radością i powiedzieć kochani,że żyć można wszędzie i budować rodzinę i być szczęśliwym.Przyjechałam do Louven na mc gdyż moja córka urodziła córeczkę Annike.Jestem szczęśliwa jej szczęściem.Ojcem jest Belg chociaż ja marzyłam o Polaku.Mam prob lem, bo oprócz rosyjskiego po innszemu ani,ani ...Córka pracuje w Komisji Europejskiej już trzy lata i naprawdę dostać tam pracę nie było trudne.Nie rezygnujcie ze swych planów, bo jesteście dzielni, odważni i napewno pracowici.My matki bardzo cierpimy z tego powodu, że mamy Was tak daleki i gdy pomyślę o powrocie do mojej ukochanej Polski bez moich dziewczynek, to serce mi pęka.Pozdrawiam serdecznie i pomyślcie o swoich rodzicach jak Wam dobrze życzą i jak bardzo tęsknią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranja00
Coraz bardziej podoba mi sie Belgia, zyje sie dobrze bezstresowo.. Poznalam kilka fajnych osob, dwie przez forum belgia. at i belgia.net czesto sie wymienam spostrzezeniami...alle z tego drugiego forum-net, coraz rzadziej, bo dobija mnie wszedzie wsadzajacy swoj glupi nos, podzegajacy i nienawidzacy kobiet moderator, ktory bluzga w ich strone epitety na miare kogos wywodzacego sie z patologii, zwykla zenada!!! Dziwi mnie ze takiego moderatora nie wywalala na zbity pysk!!! I do tego dajacy ogloszenia typu; SZUKAM CHLOPA NIE TYLKO DO WYRA Normalnie mozna sie zerzygac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaracja
swieta prawda, tez tak uwazam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×