Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bez życia

Doradźcie, albo zabije mojego chłopaka!!!!!!

Polecane posty

Gość Bez życia

Jestem z chłopakiem od miesiąca. Znaliśmy się już dużo wcześnie, bo razem chodziliśmy do szkoły. Dwa tygodnie temu wyjechał do pracy na dwa tygodnie i wtedy się zaczęło. Codziennie z samego rana pisze mi smsy, jeden po drugim, a kiedy nie odpisze mu w ciągu 5 minut, dostaje kolejnego o treści mniej więcej takiej "Co się dzieje? Czy już o mnie nie pamiętasz? Czy już nie chcesz mnie znać?..."itp. Co chwilę mi puszcza cynki. Od rana do wieczora. Ja już nie wytrzymuje nerwowo. Nawet jak siedzę w kiblu, to on dzwoni!!! Czy to jest normalne żeby chłopak będąc w pracy co 5 minut mi cynkował???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , jest to mozliwe zalezy jak układa sobie prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, że bardzo za Tobą tęskni:) gorzej jakby nic nie pisał czy nie puszczał sygnałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zabiła :)A jak zdecydujesz się kontynuować znajomość to uważaj na oczka, żeby Ci ich nie wydusił przy tuleniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez życia
ale to jest bardzo męczące. Codziennie wieczorem dzwoni i rozmawiamy przez godzinę. Nie daje mi o sobie zapomnieć nawet na chwile. Przecież ja też potrzebuje trochę swobody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie, męczący gość. Wyłącz telefon. Być może się nudzi, nie ma pracy i stąd te częste telefony. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez życia
Czy ja jestem zimna. Czy jego zachowanie jest prawidłowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba wyposrodkowac:) moze nie codziennie godzine ale znam przyjaciolki co mowia ze soba co 2 dzien po godzniei. fajne jak acet pamieta, adoruje a nie milczy miesiacami a zabawia kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longoria anotrektyczką
hehe jak nie dzwoni facet to płacz i straszna depresja, a jak dzwoini to to samo:) przesadzasz. powiedz mu, że to cię osacza i żeby przystoppwał. jeśli nadal będzie tak robił to znaczy że jest mocno zazdrosny o ciebie i stale kontroluje.. tak mi się wydaje, moze ma niskie poczucie własnej wartości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez życia
ja też uważam że takie zachowanie jest dziecinne. Cieszy mnie to że o mnie pamięta, ale zbyt często to okazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna skrajnośc nie jest dobra,. Od ciągłego zawracania d... można zwariować, lewactwo też nie jest ok.Jak dla mnie nie ma co porównywać jednego do drugiego. Już chyba wolałabym, by mnie facio olał niż wywijał mi taki numer - dosłowny, na klawiaturze telefonu.Ja podziękuję - ale gusta są różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabij go i zlikwiduj topic.. bo kobiety nie oszczedzaja tych ktorzy je kochaja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zndf
glupia jestes zamiast sie cieszyc ze chlopak o tobie pamieta i dzwoni to ty panikujesz gdyby sie nie odzywal tez bys narzekala dziwna jestes!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gusta są rózne tylko wy jako para musicie sobie wypracowac jak i co:) mowicie co komu pasuje, czemu, jakie macie pragnienia i tak sie zyje musicie budowac wasz duchowy dom a to dom relacji tez tych z dali tym bardziej:) kazdt od spcyhologii wam to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjhjgkhjkj
hehehe,ja bym takiego zabila.wszystko ma swoje granice ;).powiedz mu to ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez życia
zndf ---> postaw się na moim miejscu. Idziesz do kibla: on cynkuje, wchodzisz do kibla: on cynkuje, wychodzisz z kibla: on cynkuje!!!! Nie uważasz że za często??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim para wypracuje, to jedno z nich może nie wytrzymać emocjonalnie i nie będzie już pary :-)Ot i cała filozofia.Cały myk w tym, by trafić \"na siebie\".Jakbym trafiła na Niunia, który mi tu plumka fonem co 2 minuty i pisze łzawe smsy gdy na 2 minuty idę do łazienki to - nie wytrzymałabym nerwowo.Autorka pyta nas czy to normalne a normalność jest kwestią względną, więc odpowiadam:Dla mnie to nie jest normalne, ale jeśli komuś to odpowiada, to wolna droga.Problem w tym, że Autorce odpowiada_nie_bardzo.Dlatego radzę to uciąć kiedy jeszcze jest na to czas. Lepiej teraz,niż za rok stwierdzić, że \"myślałam, że się uda, ale się nie udało, więccierp facet\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez życia
dokładnie, wszystko ma swoje granice. Myślicie że mu tego nie powiedziałam? Powiedziałam. On wtedy wyraźnie dał mi odczuć że poczuł się dotknięty. Powiedział że nie chce się o takie rzeczy kłócić i że jest mu bardzo przykro. Jednak po kilku dniach znów się zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo on tak okazuje uczucia... Miał racje ze poczuł sie dotkniety. Dlatego po rozmowie powiniscie razem ustalic o i jak ze starczy 1 sms itp. relacji miedzy soba czlowiek sie uczy dziecinada jets ucinanie czegos dziecinada jest robiebie tak: on tak okazuje uczucia jakas mu powie wyp;ad bo za duzo tego! on potem pozna dziewczyne i wcale jej nie bedzie nic okazywał bo bedzie sie bał reakcji... a zatem brak rozmow to zaburzone relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez życia
Też myślałam o tym by z nim zerwać. On się za bardzo angażuje, a ja jestem jeszcze młoda i uważam że mam jeszcze czas na poważniejszy związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez życia
Przecież kiedy był na miejscu całymi dniami u mnie przebywał. Siedział od 16 do 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez życia
Ja się obawiam czy to nie jest jakaś obsesja, bo on się we mnie podkochuje od dobrych 4 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Friedrych Chruszczow
ma telefon firmowy i za darmo esy, ja przedobrzy to wsadza go do pieerdla za niezaplacone esy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka kawa
jesli 4 lata.. to zobacz jak trwała to miłosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez życia
nie ma telefonu firmowego. I całe szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez życia
gorzka kawa---> umiesz pocieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka kawa
Pisze prawde.. skoro 4 lata go trzyma.. to zobacz jak trwale? innym przechodzi po roku.. a pomysl jakbys tak dbała o te miłosc? startczyłoby jej na wieki po grob.. bez twojego dbania ona trzyma sie juz 4 lata////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka kawa
jets mi smutno... dlatego gorzka.. jakbym była raodns byłaby słodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×