Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bez życia

Doradźcie, albo zabije mojego chłopaka!!!!!!

Polecane posty

I zapomniałam, że dzwonił do mojej mamy w środku nocy mówiąc jej, że leżę zmaltretowana na dworcu. I tego mu nie wybaczę. ma szczęście, że nie widziałam go od tamtej po ry bo dupsko bym skopała albo i mordkę za to, co moja matka w tamtej chwili przeżyła.I owszem, są świry wśród nas. Uważam, że taki niuniek to świetny materiał na właściciela, który szuka sobie pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihih hahha
a moze mu napisz poprostu nastepnym razem.."kochanie wlasnie sie zalatwiam,poczekaj az wytre sobie tylek ok??" powinno pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez życia
tym mnie zabiłaś. Nie dam rady mu tego napisać bo pęknę ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihih hahha
lepiej pekac ze smiechu niz sie wkurwiac... nie powinien byc zly..ale tez sie msiac...ale przynajmniej zrozumie no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez życia
No tak. A tak serio to z nim pogadam jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu mu tak nie napiszesz? moj jak dzwonil jak ja musialam leciec do lazienki to mu mowilam ze albo porozmawiamy pozniej albo niech sobie poslucha jak stekam :D rozbawilam go i powiedzial ze dziekuje, ale pozniej pogadamy :D :D nie boj sie z nim rozmawiac. jak ci przeszkadza to mu to otwarcie powiedz. lepiej teraz niz jak ma cie zameczyc. jak nie jest idiota to zrozumie i uszanuje. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez życia
rozmawiałam z nim. Chyba zrozumiał, bo na razie jest spokój. Byłam stanowcza, więc może dlatego nie obrócił kota ogonem ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak trzymaj
;) ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez życia
postaram się, zwłaszcza że to skutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... dziecinne troche. przesada. pogadaj z nim o tym. i powiedz że juz nie wytrzymujesz. może to pomoże. trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×