Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

hajduś no i właśnie w trakcie urlopu...w poniedziałek wyjeżdżam ale tylko na kilka dni więc wrócę dość szybko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do poniedziałku jeszcze troche czasu jest ....a po powrocie mam nadzieje ,ze zajrzysz...:)...jak Twoj 17-latek?.....tez czasami hormony szaleją?..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bena tak sie własnie zastanawiam ....czy Ty ,podobnie jak ja ,komputer z dziecmi dzielisz?...czy jestes szczęściara i masz osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zapomniałam sie upomniec....Violka musisz nam zdecydowanie więcej o sobie napisac....:)... Asanka gdzie jesteś?....znowu mąż gra?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu sama zostałam ....więc ide jesc....zapraszam na parówki....ostatnio tyle babeczce zjadłam ,ze pora na rewanz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witaj Bena :) ,hajduś ma rację nowe dziewczyny - musicie nam o sobie więcej opowiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja na chwilkę zajrzałam bo oczywiście dziele komputer z synami, jednego zagoniłam do lekturki a drugi poszedł ogladać mecz wiec mam chwilkę..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bena ....no własnie tak myslałam ,ze czasami z doskoku bedziesz ....podobnie jak ja ...czasami mi dziecko w poł słowa przerywa.....bo juz tam ktos ma cos waznego do niego....:)szkoda ,ze ja w młodosci nie miałam komputera i internetu.....kurcze za moich młodych lat nawet nie wszyscy mieli telefon w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
Witam Was kobietki ,chyba się do was przyłączę ,zaglądam do was od paru dni i zapowiada się fajny topik fajne z was kobiałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba-beczka ty podobno tez ze śląska???:Dmoze my po sasiedzku???:D sylwionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwionka....🖐️....witaj..No co Ty ?od paru dni zaglądasz i dopiero sie odezwałas??....za kare jutro rano kawke robisz...;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️ sylwionka :) Dzisiaj miałam lekkie urwanie głowy,urząd,zus,praca,zakupy.Ale wreszcie spokój,chyba się dzisiaj wcześniej położę lulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie ja jestem z beskiu sadeckiego kobiety to całkiem inne stronki i niestety chyba nie ma tu nikogo odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
Kawa u mnie rano to podstawa po omacku idę do kuchni i wstawiam czajnik także jutro kawa u mnie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia Ty mi nie mow o zusie ....:(ja tez sie musze wybrac ,tylko od paru dni nie moge papierow skompletowac.....ot jakies zacmienie umysłowe mnie dopadło.....i lenistwo okropne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwionka ...ja bede na 100%....tez bez kawy nie działam zupełnie:) teraz musisz nam cos więcej o sobie napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no toś my się dogadały...ja beskid ale żywiecki:D sylwionka...ja mam to samo...rano wstaę, cyk czajnik i dopiero potem reszta:D inaczej nie działam!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Bena39, Sylwionka witajcie :) Ja dziele kompa z mężem. jego internet raczej nie interesuje woli gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bena..:D....Asanka.....własnie moze sie złożymy i kupimy konsole do gier Twojemu męzowi..;)wtedy czesciej bys była z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka mój na szczęście po pracy mało komputera w domu używa, ale jeżeli siądzie to ...nie ma litości ze dwie godziny z głowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
W grudniu 35,mąż ten sam od 15 lat curcia 13 lat region dolnyśląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 39...mąż 18 lat ten sam..syn 17 i drugi 9....jak ja to znoszę to nie wiem!!!:D:D:O:O aha jeszcze pies..nie suka na dodatek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
mówi, że tylko pół godzinki a ciężko go oderwać, jak wróce do pracy będzie lepiej, bo pracuję też przy komputerze, więc mówię że mi potrzebny i nie mam dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×