Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość Asanka
oj zgadzam się szczególnie jak gra, jak dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zmykam do łóżeczka💤 jeszcze parę stron książki i rano oczywiście kawka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
dobranoc :) ja teraz nie pracuje więc moge sobie posiedzieć a później dłużej pospać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
hajduś coś w tym jest co piszesz pomysł nie jest zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajduś...a jak sobie coś wbiją do głowy, żeby na przykład kupić to nawet nie raz gorzej niż z dzieckiem:Dmój choruje ostatnio na GPS do samochodu :D podobno bez tego to i do pracy 15 min. nie będzie niedługo umiał dojechać biedaczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asanka ja też na urlopie, ale dziecko mi przez wakacje pracuje i wstaje o 6 rano żeby go nakarmić i coś do plecaka jeszcze włożyć..potem na chwilkę łóżko i można pospać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
Ok ja też umykam do jutra kawka u mnie buziaki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
mój tez czasami wymyśli jakiś zakup, dla mnie zbędny, da się spokojnie żyć bez tego a on, że trzeba kupić, że promocja, że cos tam jest niezbędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny zaczernilam sie niestety niedawno wrocilam wiec nie mialam czasu poczytac o was ale widze ze duzo rozmawiacie bo mnostwo wpisow mam juz lepszy nastroj bo z mezem porozmawialam:D jestem skorpionem jak pisalam ,mam trojke dzieci i w tej chwili nie pracuje-co chyba mnie najbardziej przytlacza bo skonczylam studia a prace z reguly mam albo byle jaka albo niezgodna z moim wykasztalceniem-niestety mam z tego powodu mnostwo frustracji gdybym za duzo marudzila piszcie bo wole byscie mnie opiepszyly niz myslay ze sie mazgaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Czasami dobrze jest się i pomazgaić, poprawia sampooczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolka ....nie zawsze musimy tryskac humorem ,a czasami i pomarudzic trzeba ,bo potem jakos latwiej sie pozbierac ....takze nic sie nie martw....roboty masz zapewne od cholery skoro mąż wyjechał, a Ty z trojką dzieci jestes sama....to faktycznie czasami człowieka przerasta....ale my tu jestesmy.....:)wiec masz komu sie wyzalić i to na dodatek anonimowo.....to czesto pomaga...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
o cholera! jak zwykle się spóźniłam! nic nie słyszu nic nie wiżu! a normalnie o tej porze to sobie przewijam sen od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
no to hajduś zycze dobrej nocy a po nocy dobrego dnia(sobie zresztą też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zycze dobrej nocy..:) do pogadania jutro....albo raczej dzisiaj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
Dzień dobry w ten trochę pochmurny poranek ,zapraszam na kawkę woda już nastawiona i ciasteczko się znajdzie dla osłody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
Halo jest tam kto kawka zrobiona,aromat po całym mieszkanku sie rozchodzi a dziewczynki chyba śpia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
Kawka wypita i czas do pracy się szkować wpadnę do was wieczorkiem miłego dnia wszystkim kobietkom życzę buuuuuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny-oczywiscie poczytam was pozniej bo mama dzwonila ze za pol godz wpadnie,potem obiadek itd ale chcialam sie chociaz z wami przywitac zycze milego dnia:D niestety znowu nieciekawa pogoda-lato brzydkie tego roku znowu narzekam:P pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny:D Sylwionka na kawkę z tobą zaspałam , a wwszystko przez tę pochmurną pogodę u mnie...teraz zmykam na zakupy, :O podręczniki dla małego, bo trzeba powoli się zabezpieczać na wrzesień:D jak ja tego nie lubię!!!!:O miłego dnia dla wszystkich !!! zajrzę jak wrócę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwionka🖐️....kawusia pycha ,duszkiem wypilam...:)........dziewczyny dzien dobry!🖐️....w nocy padało....ale zimno nie jest....troche sie ogrod podlał i dobrze nie bede musiała podlewac....teraz troche sie przejasnia ,ale na opalanie pogody nie ma.....dopijam kojejny kubek kawy i do roboty....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez melduje kawa wypita , lekarka zaliczona ufffffffffff robie dzisiaj pizze popołudniu kto wpadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kochana pizzy to ja nie jadam bo sie odchudzam tzn juz wlasciwie nie -bo mam wage dobra -ewentualnie 2 kg moge zrzucic ale musze uwazac na to co jem bo w ubieglym roku to sie zapuscilam i niestety cialka przybylo a u was jak po 30 stce z waga? niedlugo wychodze bo komorke mam do odebrania z serwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Cześć!!! U mnie od lat waga w normie, bez względu na to czy się objadam czy nie, może waha sie -3kg w zależności od pory roku. Ale teraz trochę sie boję, bo musze brać leki hormonalne i mogę przytyć, juz mam wrażenie że mi brzuch urósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie-zazdroszcze takim ludziom ,ktorzy nie musza myslec o tym co jedza i nie tyja-ja mialam czasami takie okresy ,ze mi sie wydawalo ze tak jest,aleniestety okazalo sie pozniej ze nie mialam racji dlatego ograniczam slodycze bo bylam juz od nich uzalezniona i biala make,ziemniaki oraz bialy chlebek-przerzucialm sie na razowe produkty Asanka-a co ci jest? jesli moge spytac? na co hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×