Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość kuunia
😭 gdzie jesteście??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
OCZYWIŚCIE :),tylko opowiedz nam trochę o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Nudna, stara panna, absolwentka polonistyki, nauczycielka w liceum. Pełna sprzeczności i dziwactw :) O i lubię kawę z cynamonem i wino wieczorami do dobrej książki i jeszcze lubię moje wszystkie dzieci a jest ich całe 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Oj,na pewno nie jesteś nudna!Poczekaj aż reszta dziewczyn tu zajrzy,a wybiją Tobie z głowy takie mówienie o sobie.Fajnie,że jesteś i mam nadzieję że zostaniesz z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Już po wizycie. Trochę porozmawialiśmy i umówiliśmy się na dłuższą wizytę na tygodniu. Opuncja figowa witaj :) Mam z Tobą coś wspólnego, ten sam zawód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Ja mam męża i randkujemy sobie jeszcze co jakiś czas;) A Ty skąd jesteś,jeśli wolno zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj na kafe jest sporo \"nas\" polonistek :D Jestem z Warszawy. WoW właśnie ściągam płytkę, którą zamierzałam zakupić, bo w sieci nie mogłam do niej dotrzeć, ale teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
W jakim wieku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
to ja żyję już pełnią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opuncja..........no prosze chwile mnie nie było ,a topik az gorący.....tyle sie dzieje...:)babeczka -nospa albo kropelki miętowe.....co z tym winkiem?...Sylwionka miala stawiac... jeszcze nie wrócila z pracy.?....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś - wreszcie,bo się martwiłam,jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia ....pocieszyłas mnie tam ciachem .Bylo pycha i juz mi lepiej...:) dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo dziewczynki ja tylko na chwilkę ,będe wieczorkiem z pracy wróciłam piwko juz wypiłam kolacyjkę robię bo mężuś w domku.:) hajduś w handlu pracuje się w świątek ,piątek i niedziela,nie wazne co robisz ,w pracy musisz być bo jak to mówią bez ciebie się wszystko zawali.:) witam nowa koleżanke opuncjo figowa fajny nick.:) Do wieczorka dziewczynki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwionka ..domysliłam sie:) ....po diabła bedziesz kolacje robiła .....pakuj męza i biegiem do mnie ....pyzy z miesem zrobiłam....pyyyycha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajduś boże u ciebie jak u mamy to dobre ciacho ,a teraz pyzy o losie muszą być pyszne mniam mniam.Ja nie mam czasu gotowac ale jak ugotuję to palce lizac-bez skromności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opuncyjko ...droga ,mam nadzieje ,ze jestes do dzieciaków kochana i nie stawiasz pał;)......bo my z Beną... dzieci mamy w wieku licealnym....to cos na ten temat wiemy;)....a własnie ..gdzie Bena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś nasza kochana "matko założycielko"tego topiku na Twoje ręce składam usprawiedliwienie ;).Chodzi o to,że przez jakiś czas będę tu zagladać rzadziej,tzn.co 2,3 dni.Będę trochę w rozjazdach i stąd będzie moje milczenie.Jutro na pewno nie zaglądnę,może we wtorek lub środę.Piszę o tym dlatego,żebyście nie myślały,że opuszczam topik,o nie,tu jest super i nie mam zamiaru odchodzić.Będę miała dużo do czytania,zaglądając rzadziej.Jak ja wytrzymam bez tych codziennych pogaduch 😭?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
A czy też się załapię na te pyzy??????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwionka ....nic sie nie martw .....ja teraz mam więcej czasu ...to pitrasze ....ale jak juz czasu bedzie mniej ...to do Ciebie na pysznosci wpadne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Hajduś poczęstujesz pyzą? Głodna sie zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia.....musisz za kazdym razem się meldowac jak tylko bedziesz mogła....smutno bedzie bez Ciebie i chyba nie chce zeby Cie nie było...:(....załatwiaj co tam musisz i wracaj do nas...:)....pyzy Ci nakładam ze skwareczkami i cebulką....bardzo prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka ..prosze ...zajadaj:)....czytałas ?Kuunia nas chwilowo opuszcza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy jak tylko coś upitraszę to zapraszam wszystkie kobitki z sympatycznego topiku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Kuunia zagladaj jak tylko będziesz mogła :) Idę zrobić coś kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Pycha pyzy mniam mniam,jak u mamy:),pewnie że jak tylko będę mogła to meldunek gwarantowany :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Asanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×