Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Asanka,to może i lepiej ,że nia masz takiego gorąca ,bo ja uwielbiam jak jest ciepło,ale nie aż tak upalnie jak dzisiaj:) Hajduś ,a ty gdzie się podziewasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Mąż jakiś mecz zaraz ma oglądać więc komputer dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kolacje musiałam zrobić....dzisiaj na bardzo długim spacerze z psem byłam....pies popływał i teraz spi wymęczony.....natomiast syn mi sie w kolejce do kompa ustawia .....i bede musiała go puscic....Sylwionka udanego wypadu za miasto Ci życze.....zeby pogoda była i zebys wypoczeła....kiedy wracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
:) witam!Melduję się skromnie,Hajduś czy załapię się jeszcze na kolacyjkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
witaj, jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Dzień minął trochę za szybko:)tyle jeszcze do załatwienia miałam i nie zdążyłam,przełożę na jutro.A tak reszta ok,muszę Was poczytać co się działo jak mnie nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Zmęczona jestem strasznie, idę spać. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapustka gotowa,mięsko przyprawione ,torba zapakowana i jutro odpoczynek:) Hajduś wracam w sobotę ia zamelduję się jak tylko przyjadę:) Zycze wszystkim miłej nocki i dobranoc::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia🖐️ 😘 fajnie ,ze jestes:) dziewczyny śpiochy ...wczesnie spac chodzą;)....Asanka spi....Sylwionka jutro wyjezdza...Bena wyjechała, a babeczka to sama nie wiem co robi ,ze jej nie ma....kolacyjka jeszcze jest ....wpadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Wpadam,ale tylko na chwilkę,będę może w sobotę,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka 35
ja tez wam zycze kolorowych snow Sylwionka -ja teraz wlasnie cwicze callanetiks i jestem zadowolona z efektow jutro wiecej napisze bo pewnie spicie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak chcecie cos na brzucho to kiedys takie fajne ćwiczonka kolega mi podesłał poszukam w necie i wrzuce t uliinka poźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam :) I dziękuję za kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Dzis u mnie słonecznie, będe sie relaksować, bo ostatnio miałam cięzkie dni. Może się trochę poopalam :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka 35
CZesc dziewczyny ASanka-ja sie nie poopalam bo u nas pochmurno babeczko-daj linka z cwiczeniami bo brzuch zawsze mozna popawic ja dzis chce ogloszenia z praca przeszukac bo nie wiem czy tu pisalam ale jestem na bezrobociu i chce juz wrocic do opracy moj najmlodzy do zerowki pojdzie to bedzie mial opieke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny🖐️.....u mnie żar z nieba sie leje....upał.....no to Sylwionka moze pupe w wodzie moczyc do woli...:D.....lece na zakupy ,bo lodówka znowu pusta.....miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka 35
babeczko-znam te cwiczenia sa super bo je robilam ale juz drugi raz mi sie nie che bo to jest strsznie meczace ja dzwonilam dzisiaj w sprawie pracy i na jutro jestem w dwoch miejscach umowiona ale nie znosze takich rozmow poza tym trzeba potem czekac i na dodatek nic z tego nie wychodzi a jak u was z praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Ja się zgłaszam :) Niestety nie poopalałam się, bo słońce świeciło tylko chwilowo.Byłam tylko z męzem na długim spacerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Wiolka powodzenia na rozmowie w sprawie pracy. Bedę trzymać kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie chciałam poopalac ,ale nie dałam rady....za duszno było....wiolka ja tez trzymam kciuki ...nie daj sie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam i zapraszam na kawę :) U mnie pochmurno. Właśnie wróciłam z przychodni. Byłam na badaniach profilaktycznych do pracy. Oczywiście swoje w kolejkach musiałam odstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka 35
dzieki za wsparcie dziewczyny-zawiozlam dokumenty ale zostawilam w sekretariacie poniewaz w przyszlym tygodniu dyrektorzy beda podejmowac decyzje-to mam luz psychiczny ale wolalabym cos znalezc a wiecie ze latwo nie jest u nas pada od godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka....Wiolka🖐️.....fatalna pogoda....leje....:( jakos tak jesiennie sie zrobiło ,a jesieni nie znosze...Co słychac u Anni-a ....cos zamilkła ,ja mam ciagle klopoty z internetem.....juz mnie nerwy ponoszą ,ciagle mi net znika....jakie macie plany na dzis dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka 35
ja nie mam planow -chcialam na spacer wyskoczyc ale pogoda do kitu jak nie ma meza to nie lubie weckendow dzieci sie daja coraz bardziej we znkai bo siedza w domu i sie o byle co kloca a ja jestem bardziej nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zupełnie jak w piosence ...w czasie deszczu dzieci sie nudza....na długo Twoj mąz wyjechał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Pisałam, że miałam dziś badanie, na podt. usg. lekarka stwierdziła, że przydałoby się więcej ruchu. Wróciłam właśnie z długiego spaceru. U mnie nie pada ale zachmurzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×