Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość gosia5566
a ja mam fryzjerke ktora nie ma zadnej inwencji tworczej i od lat scina mnie tak samo a jak pytam czy moze by cos zmienic to tak dziwnie nos marszczy... wiec juz sama nie wiem czy lepsze postepowe czy ortodoksyjne fryzjerki. A moze w naszym gronie sa jakies osobki z Bydgoszczy lub Wloclawka? Ja w przeciwienstwie do wiekszosci Torunian nie mam wrogiego a przeciwnie przyjazne nastawienie do Bydgoszczan i kilku dobrych znajomych tam mialam. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️ Życzę Wam dziewczynki samych wesołych i szczęśliwych chwil w ten świąteczny czas oraz wiosny w serduszkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po swietach :) Dziewczyny jak świeta u Was minęły? Asanka jak przeziebienie?? lepiej sie czujesz? Za oknem zimowo ,co chwile sypie drobny śnieg i jest bardzo zimno ...szkoda ,nie moge sie juz prawdziwej wiosny doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
U mnie też śnieg :( Wciaż rochę jestem przeziębiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️ U mnie na zmianę słońce i deszcz.....no i się przeziębiłam znowu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało sie wiec pisze... tylko co u mnie ostatnio to raczej pod górke było i nie starałam sie znajomych nie zanudzać. jestem 2 miesiace po operacji od 1 kweietnia do pracy ide , dziecka wporzadku , mąż ten sam ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pogody --> to od 2 dni bez śniegu, choć na pobliskich górkach spokojnie mozna na nartach jeździć. iwec jak lubicie górki i narty to jets teraz piąknie . i słoneczko teraz najlepiej opala. wiecie co mąż wykupił mi karnet na 20 zabiegów w salonie jakimśtam. mam do wyboru albo jakieś ćwiczenia w komorach próźnieowych /pieron wie co to jest/ ale tego to na pewno nie moge , albo jakieś pilinki i nieiwadomo co tam jeszce albo ... byłyscie na czymś takim? ja to kombinuje zeby to sobie wymienić na basen - pójde popływam , pozjezdzam na zjezdzalni :)) ale te zabiegi to podobno coś super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze o świetach słówko - z żarełka super rolada schabowa mi wyszła - a nadziałam ją takimś czymś co wymyśliłam sama :) śliwki suszone i morele wrzuciłam do wina jak sie namoczyło to zmieliłam to - pychusie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka ,jak miło Cie widziec:) Ojoj niedobrze ,babeczka mam nadzieje ,ze czujesz sie na tyle dobrze zeby do pracy wrocic i ze nie było to nic powaznego!! Dbaj o siebie kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Ba-beczka oby wszystko było dobrze :) Ja chętnie bym poćwiczyła, ale ostatnio nie mam za dużo czasu, jak juz mam wolne, to chcę spędzić czas z mężem. W wolnej chwili możesz podac przepis na tę rolade schabową, ja mało rzeczy umiemj robić w kuchni, niby są przepisy ale to dla mnie strasznie skomplikowane i nie zawsze wychodzi :( To mnie znów zniechęca i odpuszczam. Dzis jestem juz po pracy, czeka mnie jeszcze sprzątanie. U mnie dzis deszczowo. Tęsknie za słońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwsc dziewczyny:) W koncu wiosna ,piekny ,słoneczny dzien był dzisiaj:) Hurrra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyjęło m imojego wcześnieszego wpisu wrrrrrrr a tam było zeWas rozleniwienie wiosenne wzieło b omało piszecie :P ja jutro do pracy pierwszy dzień. w piatek paniu dr mowi mi ze juz powoli moge sie wziąść w garść i coś robić w domu a jak jej powiedziałam ze sie wszystko juz robie i ze nawet sie zapedziłam i miske z mokrymi swetrami wyniosłam na pole to doszła do wniosku ze mniej sie zmecze w pracy :) wiec jest ok a rano byłam na takiej górze tu u mnie w okolicy --dziewczyny jaki piekny widok na Tatry i sniegu już mniej na stokach ...mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny lenia mają ;))) takiego wiosennego. wiecie co sie wydarzyło ? we wtorek jak szykowalismy sie koło domciu żeby jechać do pracy , szkoły i przedszkola :) na sąsiedniej działce dwa psy niewiadomego pochodzenia zagryzały lisa. dzieci szybko wsadziliśmy do auta , żeby tego nie ogladały. ale ten lis pozostał, a psy codziennie podchodza pod nasz dom. paskudne te psiaki takie duże, czarne. zadzwoniłam do strazy miejskiej i w sumie szybko to załatwili , bo przyjechali panowie i zabrali to coś. ale problem te psy dalej siedzą niedaleko domu wrrrrr a rakarza nei ma w miescie , bo kazali dzwonić jak będę te psy widziała. musza je na wścieklizne przebadać, bo w zeszłym roku wsciekłego lisa odstrzelili na naszej górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) Ja sie za ogrod zabrałam ostatnio,pelna zapalu byłam ....to pogoda sie popsuła:O Obawiam sie ,ze jak sie pogoda poprawi to skonczy sie zapał :D Stawiam wino ,slodkie i ciacha ...kto chetny ? dawno imprezki nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam :) A ja niedawno przeszło mi przeziębienie a dzis znów obudziłam się chora :( U mnie pogoda niezbyt wiosenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki, jestem nowa na tym topicu. hajdus-na wino i ciacha jestem chętna zawsze :-D ba-beczka- to Ty w jakiejs dziczy zyjesz, obcujesz z naturą, wow, zazdoszcze ale psy przebadaj lepiej asanka-nie smuc sie ja też jestem przeziebiona i to juz od tygodnia blee:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psiaki nie moje - już rozmawiałam w tej sprawie z rakarzem . ma je wyłapać i przebadają je weterynarze czy są wściekłe czy tez nie. a ja mieszkam w dziczy ;)? no jasne - sarny zima pod dom przychodzą to nic ze 1000m dalej wiezowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psiaki nie moje - już rozmawiałam w tej sprawie z rakarzem . ma je wyłapać i przebadają je weterynarze czy są wściekłe czy tez nie. a ja mieszkam w dziczy ;)? no jasne - sarny zima pod dom przychodzą to nic ze 1000m dalej wiezowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psiaki nie moje - już rozmawiałam w tej sprawie z rakarzem . ma je wyłapać i przebadają je weterynarze czy są wściekłe czy tez nie. a ja mieszkam w dziczy ;)? no jasne - sarny zima pod dom przychodzą to nic ze 1000m dalej wiezowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co tam słychac drogie Panie:) Sobota ,a t u pusto ,co sie dzieje? Uwaga ,bo liste obecnosci zaraz bede sprawdzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B A S K A
Obecna ja ledwo żywa na pogotowiu z małym byliśmy bo paluszka sobie troche mocno ciachna - ma dwa szwy takie plastrowe ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Ba-beczka mam nadzieję,że już wszystko w porządku?:) Witaj kolorowa :)🖐️ Właśnie piję kawkę więc jak któraś z Was by miała ochotę to serdecznie zapraszam :) są jeszcze lody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) Babeczka ,ale mialas emocje niecht to Jak mały? na pewno to był dla niego spory stres Kunia ale pachnie tą kawką ,zapach mnie zwabił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×