Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość sips
hej pędze prosto z działki,zgrzana jak nalesnik i co widze,chłodne napoje......Hajduś jesteś niezastąpiona...zaspokoiłam pragnienie i zmykam buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,żeby nie było ze jestem sknera to zapraszam na pyszne lody,pozdrawiam hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj szkoda ,ze na lody juz za pozno:( ale nie byl o mnie cały dzien sips schowaj dala mnie na jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam, hajduś oczywiscie ze sa lody i dla Ciebie,porosto z maszyny włoskie,prosze bardzo,mam nadzieje ze lubisz takie. Pozdrawiam i życze udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:) Dzisiaj bol głowy mnie eliminuje:( Uparcie trzyma sie od rana i nic nie pomaga Sips uwielbiam:D dziekuje Ja w ogole jestem łasuch...wszelkie ciasta,lody kremy mniam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Ja też uwielbiam lody :) U mnie równiez upalnie, ale ja lubię ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka :) strasznie nas zaniedbujesz;) Co u Ciebie ,jakie masz plany wakacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,oczywiscie lody sa dla wszystkich,do wyboru do koloru,częstujcie sie do woli Ja dziś byłam kupic podreczniki dziewczynką ,oj koszmar jakie ceny!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Upał..... tylko taki raport z dzisiejszego dnia:) ale jutro juz podobno ma byc duzo chłodniej nie wiem czy mnie to cieszy...wole jak jest ciepło Stawiam chłodne napoje i czeresnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Uwielbiam czereśnie, chętnie się poczęstuję :) Też wolę ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka miło Cie widziec:) Co u Ciebie? wybierasz sie gdzies na wczasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witam:) Ja tylko tak "z doskoku" na topik:) Hajduś zostało trochę czereśni?Uwielbiam je:) Lody tak samo ale......chcę schudnąć ok 5-6 kg więc.....:( z lodów nici Pozdrawiam was dziewczynki:) Sips 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunia!! wszelki duch... ;) :D Oczywiscie ,ze czeresnie są:) Kunia Ty się nie odchudzaj ,bo nam całkiem znikniesz;) i tak mało Cie tu mamy:) i oczywiscie stanowczo temu protestuje:D musisz zagladac czesciej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,kuunia,jak to z lodów nici,nie ma zadnego odchudzania, hajduś przyłącze się do Twojego protestu,może to coś pomoże,pozdrawiam do miłego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Planujemy tygodniowy wyjazd, nad zalew. Resztę wolnego czasu przeznaczymy na remont. Nie stać nas żeby wszystko zrobić na raz, więc co jakiś czas coś tam robimy w domu. Dziś w nocy była burza, trochę popadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez była burza i automatycznie padło wszystko!! nie mialam internetu ,prądu ...niczego :( Asanka ,ja tez powoli ,niestety czasy takie ,ze wszystkiego na raz sie zrobic nie uda Mam nadzieje,ze bedziesz miała pogode na wyjazd...w kazdym razie zamowienie na słonce musisz złozyc;) Uciekam spac ,dobranoc:) Sips musimy przypilnowac Kunie ...nie ma innego wyjscia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,oj widze ze nie tylko ja tak remontuje dom na raty,no niestety wszystko takie drogie ze trzeba sobie jakos radzic. U Was burze,to i troche deszczu napewno,a u nas nic susza nadal,troche się boje że jak już coś przyjdzie to znów narobi strasznych szkód. Pozdrawiam życze miłego dnia pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem Herbatka i kanapki gotowe:) Po wczorajszym deszczowym ,zimnym dniu dzisiaj na zmaine słoneczko z chmurką,ale brdzo przyjemnie ...nie było duszno i nawet mozna było się poopalac:) Posiedze troche moze ktos zajrzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hej,są jeszcze kanapki? moja siostra twierdzi ze objadanie się o tej porze jest niezdrowe,ale co mi tam..... Ja tak sobie siedze i zerkam przez okno na niebo,zrobiło się takie czerwone,obawiam się że to nic dobrego nie wróży.....a ja znów sama z dziewczynkami,mąż wraca dopiero w środe...ach te samotne noce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ,a moj mąz jutro wyjezdza i faktycznie jakos pusto sie wtedy robi,ale jest wiecej czasu na myslenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
myśle ze moge sobie pozwolic na jeszcze jedną kanapecze,ale więcej już nie dam rady hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja do towarzystwa tez zjem;) co tam nawyzej kupie wieksze spodnie:D ale tak zle chyba nie bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
ja już tak dwa lata tęsknie i czekam,ale jeszcze się nie przyzwyczaiłam,cały tydzień go nie ma potem wpada na jeden dzień i gna dalej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ,wspołczuje Taka samotnosc z musu czasem bardzo doskwiera:( ale jak bedzie Ci bardzo smutno masz nas ;) Zawsze jestem gotowa i chetna do pogadania ,jak w tytule topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozbierałam juz ze stołu ,kanapek nie ma;) Teraz juz gasze światło :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,hajduś jak zawsze miła dzięki,ciesze się że Cię poznałam....,zapraszam wszystkich na poranną kawe,prosze się częstowac,życze wszystkim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️:) Sips.....Hajduś to kochana kobietka,prawda?:) Na kawkę to się chyba spóźniłam :O Nie martwcie się dziewczynki że zniknę jak zacznę się odchudzać:D Muszę zrzucić ok.7 kg i dokonam tego! A co!:D Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Ja zaraz biorę się za obiad. Po południu idziemy na urodziny mojej chrześnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie wszystke dziewczyny w komplecie:) juz sie bałam ,ze bede listy goncze musiala rozsyłac;) Kunia nic tak nie odchudza jak ....miłosć musisz sie od nowa zakochać ;) Strasznie senny mam dzien dzisiaj ,więc prpopnuje kawe ,komu goraco ...moze byc mrozona:) Asanka baw się dobrze:) Aha ,a gdzie babeczka? wyjechała z dziecmi na wczasy? nic nie meldowała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×