Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość sips
Dzięki,ale jeśli chodzi o psa to wyobraź sobie mnie szczupłą kobietkę i tego potwora,bernardyn to wielkie psisko,jedyne co go ruszy z chdnika to przebiegajacy kot wtedy to ja już mam naprawde dosc bo jak on gna za tym kotem to ja powiewam przyczepiona do końca smyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D No to faktycznie niesamowity musi byc widok:D ale bernardyny to piekne psy,zreszta ja jestem miłosniczką psow ,wiec uwielbiam wszystkie:) Zmeczyłam sie na tym spacerze ,zrobilismy sobie 10km marsz i czuje to w nogach .....ide powoli spac Miłych i kolorowych snow dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Wiam,10 kilometrowy spacerek????Często robisz takie wypady? Miłego dzinka zycze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane dziewczyny :) Sips co pare dni sie wybieram i daje sobie w kosc:D Jakies uczulenie dostałam ,albo cos mnie pogryzło :( fenistilem sie packam i mam nadzieje ,ze w koncu przestanie swedziec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
no to tylko pogratulowac kondycji,ja każdej zimy sobie powtarzam ze od wiosny zaczynam reguralnie biegac,ale cos mi nie wychodzi. No ale dziś za to udało mi sie zrobic pare kilometrów rowerkiem,to już coś prawda? Pozdrawiam i życze dobrej nocy pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips dobranoc a rowerek super sprawa,ostatnio pojezdziłam troche ,ale hmmm mam problemy z siadaniem teraz cos niecos boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam w ten piękny niedzielny poranek.ja juz po sniadanku,dziś również rowerek tak mi się spodobalo że obrałam sobie taką trase aby tak na obiadek zawitac u rodziców,na szczęście siodełko mam wygodne i jazda nie ma przykrych skutków.Pozdrawiam i życze miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Smiało moge powiedziec ,ze dzisiaj jest upał Piękna ,słoneczna wakacyjna pogoda ,a moje dziecko w nocy dostało gorączki:( przy czym nic go nie boli oprocz ogolnego łamania w kosciach ,oby nie była to grypa Chcialam się troche poopalac w ogrodzie i wytrzymałam tylko poł godziny na słoncu,pomimo ze lubie ciepło ...dzisiaj nie dałam rady wysiedziec Sips smacznego :) Co dobrego na obiadek dzisiaj było? hm nie ma jak u mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hajduś tak i przykro,mam nadzieje ze to nic powaznego i szybko minie,życze zdrówka Twojemu dziecku. Jeśli chodzi o obiadek to masz racje u mamy hmhm same pyszności,na początek babciny rosołek jak mówią moje córki a potem pieczony kurczakz młodymi ziemniaczkami i kapustką,poprostu pycha. Pozdrawiam,słyszałam że jutro ma byc jeszcze cieplej czy to możliwe???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same pysznosci:) Dziekuje za zyczenia zdrowka:) Ciepła nigdy za duzo ,ale jesli bedzie jeszcze cieplej ,to sie chyba roztopie chociaz u mnie zapowiadaja na jutro deszcz,zobaczymy. Sucho jest bardzo troche deszczyku by sie przydało,a teraz zapraszam na woeczorna herbatke,lub chłodny soczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Chłodny soczek to jest to,bardzo dziękuje,chyba prosto z ldówki pycha!!!!! A ja siedze teraz sama w domku i troche mi smutno,mąz w trasie,moje dziewczyny śmigają z kolezankami na rolkach,wpadaja tylko na chwile żeby ugasic pragnienie albo założyc nowy opatrunek na kolana,no cóż i tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ores rozbitych kolan i zdartych łokciow mam za sobą:) Moje dziecko ma18 lat i uwaza,ze jest sraaasznie dorosłe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Oj aż boje się myślec co będzie jak moje pociechy będą miały tyle lat co Twoje dziecko. Już teraz bywają kłopotliwe,a co będzie za pare lat??? Spokojnej nocy zycze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą akurat w porze kolacji ,wiec kanapeczki z ogoreczkiem ,pomidorkiem ,rzodkieweczka serkiem i szyneczka gotowe :) Herbatka tez zaparzona:) Sips nawet nie bedziesz wiedziała kiedy ,a zaczniesz wyprawiac 18-stke:) Czas tak szybko leci a jak to zwykle z dziecmi kazdy wiek ma swoje problemy,zaczną sie pierwsze miłosci ,pierwsze prywatki ech ...gdzie te czasy jak my miałysmy po 18 lat:) Chociaz musze przyznac ,ze chyba bylismy inni,bardziej skromni i chyba mielismy wiecej zahamowań Ale nic sie nie martw wcale nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Oj jaka pyszna kolacja,tyle trudu sobie zadałas. Dzięki dodałas mi troche odwagi tymi ostatnimi słowami,bo czytajac o pierwszych randkach troche spanikowałam. A tak poważnie,musze się z Toba zgodzic,ja też myśle ze byliśmy inni,dziś młodzież jest bardziej sfawolna,bez zahamowań,mieszkam przy rynku,gdzie wieczorami mogę sobie poobserwowac poczynania młodych ludzi,aż czasami włosy staja dęba.Oczywiscie nie wszyscy są tacy,na szczeście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,teraz wszystko wyglada troche inaczej a tymi pierwszymi randkami się nie martw ,to ma swoj urok ,same przygotowania do takiej randki czasami sa bardzo zabawne i te rozmowy ...rady ...moj syn mnie prosił o rady ,to było bardzo miłe :) Czekałam az wroci i pierwsze słowa jakimi go powitałam były....no i jak było?? :D A denerwowałam sie jak przed własna pierwsza randka:D a teraz wieczorna herbatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
To fantastyczne co napisałaś,musisz miec świetny kontakt z synem,tylko pogratulowac. Ja dziś caly dzień prawie spędziłam w ogrodzie,skosiłam trawe,podparłam pomidorki bo mi troszke sie przewracały,przy okazji troche sie opaliłam.Jestem padnięta ale zadowolona. Pozdrawiam i zycze spokojnej nocy pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Duchota straszna dzisiaj, chyba sie znowu na burze zanosi Dziewczyny co z Wami ???? nic sie nie pokazujecie Sips ja mam w ogrodzie tylko trawe i kwiatki ,ale ostatnio trawnik wyglada katasrofalnie ,wypalona trawa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,Hajduś nic dziwnego ze trawa wypalona,słonce tak dopieka ze szkoda gadac,ja codziennie podlewam moje roślinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podlewam kwiaty, na trawnik nie mam siły ,mam go sporo wiec to nie takie proste Teraz mam burze ,wiec sie troche podleje boje sie myslec co bedzie w powietrzu jak slonce znowu wyjdzie ,bedzie mozna sie udusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
U nas była burza w poniedziałek,cieszyłam się ze troche popada,ale niestety tego dzeszczu spadło bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Hej! U mnie trochę popadało, a teraz znów słońce. Przydałoby się więcej deszczu, bo trawa strasznie wyschła. Ostatnio byłam trochę zajęta i nie miałam czasu na kom. Teraz powinnam mieć więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka nareszcie!!!!!!!!!!!!!! U mnie tez sucho są wakacje kochana musisz miec i chwile dla nas ;) przesyłam Ci buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,coś net ostatnio mnie zawodzi ,wiec nie moge pisac,ale jak tylko to naprawie nadrobie zaleglosci,pozdrawiam,buziaczki pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam bardzo serdecznie,dzis piękny dzionek,ale niestety musze go spędzic w domku bo moja córcia zachorowała,poszłysmy do koscioła i na samym poczatku juz musiałysmy zykac bo strasznie rozbolał ją brzuch,dobrze ze mamy dwa kroki. Pozdrawiam i zycze miłej niedzieli pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) Sips ogromnie mi przykro z powodu coreczki,mam nadzieje ,ze to nic powaznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hej,hajduś dzięki na szczęscie wszystko jest już oki,dzis musze troche popracowac na działce popadał deszczyk wiec male prace pielęgnacyjne są wskazane,pozdrawiam i zycze miłego dzionka pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchota dzisiaj straszna!! Zar sie leje z nieba,ale dobrze wole tak niz jak jest zimno zostawiam chłodne napoje dla spragnionych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×