Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość kuunia
Asanka--to życzę Ci zdrówka:) wypoczynku życzę nam wszystkim bo pewnie się bardzo przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
ja pogadam-----skąd ten Twój zły nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pogadam
może przez tą pogodę...... nie lubię kiedy jest ciemno..... brakuje mi wiosny.. słońca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Ej,pomyśl sobie,że już prawie luty i bliżej niż dalej do wiosny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
mnie tez brakuje słońca, uwielbiam słońce, ciepło, ale jeszcze troche trzeba poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pogadam
w la snie mi to uświadomiłaś przed chwilą...... i teraz uśmiech mam na twarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
:) Hajduś------herbatka Ci wystygnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) ja pogadam witaj wsrod nas :) Wczoraj wieczorem niestety nie moglam z Wami byc ....przyczyna hm bardzo przyziemna ....dopadl mnie rozstoj zoladka jakis i wlasciwie wieczor spedzilam w wc :O Racze sie herbatka mietową dzisiaj ,kto lubi ...zapraszam ,kto woli czarną tez mam ,ale kawy dzisiaj nie serwuje :) Na dworze mrozik ,dzien mnie czeka ciezki ...ech szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witam wieczorem :) co słychac? ;) nikt niczym nie czestuje ....ale jutro to dopiero bedzie ...paczki ,paczki ,paczki :D najlepiej z rozą :) mniam mniam ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś🖐️ja bardzo chętnie napiję się wieczornej herbatki Tak,masz rację,najlepsze są pączki z różą,pychota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunia ciesze sie ,ze jestes herbatka jest dla Ciebie :) A na paczuszki jutro mam nadzieje ,ze sie spotkamy :) Kiedys sama smazyłam paczki ,ale roboty mialam na caly dzien ...wiec jutro kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
ja też kupie,nie miałabym czasu na ich pieczenie,a przyznam się szczerze że nawet chęci. Hajduś a z Twoją rewolucją żołądkową już wszystko ok?Mam nadzieję że tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej Kunia dziekuje :D Juz mi sie dzisiaj udaje poruszac po innych czesciach mieszkania ,a nie tylko w toalecie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś🖐️pączek----pycha!:D U mnie na jednym się raczej nie skńczy:) a potem znów przybędzie tu i tam:) ale i tak zjem z apetytem!Jak tłusty czwartek to co sobie będę żalować,no nie?;) Kawkę stawiam i mam nadzieję,że Asanka się również zjawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
jestem już :) zjadłam już pączka na śniadanie, na więcej nie mam ochoty, jakos ostatnio brak mi apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
chętnie sie napiję :) U mnie za oknem ponuro, mam juz dośc takiej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
hajduś-----mam nadzieję,że z gardłem już wszystko ok? ja tez ostatnio mam bóle gardła ale tylko po przebudzeniu,potem mija....dziwne jakieś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunia 🖐️ Gardlo przeszlo i jak zwykle pomogly te grejfrutowe krople ,to jednak dobry wynalazek :) Pogoda wiosenna ...az milo wyjsc na spacer i oby to juz był koniec zimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️ dziewczynki gdzie jesteście??Topik spada:) Byc może już za późno ale zostawiam dla was herbatkę z malinami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Kunia masz racje :( a herbatke sobie odgrzalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam :) Troche zajęta byłam ostatnio. Pogoda wiosenna, Bazie mi się juz rozwinęły. Wiosna się zbliża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HuRAAAAAAAA Asanka :D czesc nie spisz jeszcze ? OJ tak wiosna i bardzo sie ciesze :) Asanka a moze otworzymy topik nocnych markow? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Jutro nie musze iśc do pracy to moge dłużej posiedzieć przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Chętnie się napiję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×