Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Dzieki Bogu juz piątek ;) :D zupełnie jak tytuł filmu ....to dopiero był hicior!!!!:D Pamietacie go dziewczyny?? Pogoda prawdziwie wiosenna była dzisiaj ...słoneczko grzało ,wiaterek powiewał ,alez było pieknie:) Herbatke wieczorowo zaparzyłam i mam buteleczke winka ,kto sie skusi na lampeczke ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
ja chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka :) to ja polewam winko w takim razie :) Moze Kunia sie znajdzie ....wabiona zapachem ;) ,a moze jakies ciasteczko bedzie miała ;) :) oj przekąsiłoby sie cos do tego winka ...i herbatki oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
ja dziś objadłam sie czekoladkami już, az mi niedobrze :( ale zawsze mam taki apetyt przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka ....to trzeba było troche zostawic dla mnie ;) :D Sluchaj troche sie zaczelam odchudzac ostatnio i nawet nie wiem kiedy schudlam 7 kg. wszystko ze mnie spada teraz :D waze 58kg przy wzrosie 165 cm ....no chyba nie jest zle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
hajduś nieźle :) ja tez trochę schudłam, widzę to po spodniach ale sie nie ważyłam troche chorowałam i może dlatego schudłam mąż odgania mnie od kompa, mówi, że jedo kolej, zajrze później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️Asanka,hajduś Winko mnie zwabiło:D Hajduś kochana jak Ty to robisz,że tak schudłas?Też bym tak chciała😭 Mam kruche ciasteczka więc częstuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunia słoneczko witaj :D No nareszcie Cie zwabiłam winkiem :D Nie wiem sama jak ...na początku faktycznie chciałam troche schudnąc ,bo za duzo mnie było ,a potm jakos samo poszło ...ale wiesz mysle ,ze przyczynil sie do tego stres i zmeczenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
mąż trochę sobie pograł i znów ja na chwilke jeszcze siadam przy komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Asanka chyba by nam sie przydał drugi komputer :) Ty wakczysz z mezem ,a ja z synem o ostep do kompa :D Dzisiaj jednak komputer jest cały moj ,bo dziecko poszło na 18-ke kolegi Zapowiedział ,ze wczesnie nie wroci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba za duzo tego wina wypiłam ,bo pogubiłam literki przy pisaniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
na tygodniu to przeważnie nie mam czasu na komputer, jedynie w weekendy mogę sobie pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hej dziewczynki:) Jak u mnie strasznie wieje!!!!!!Wichura,że trzeba uważać czy coś na głowę nie spadnie do tego deszcz,brr Stawiam w takim razie gorącą herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peyo
nikogo nie ma... na dobranoc:www.sawulek.wrzuta.pl/audio/b2QwRXBkue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peyo
www.sawulek.wrzuta.pl/audio/b2QwRXBkue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peyo
na dobranoc:www.sawulek.wrzuta.pl/audio/b2QwRXBkue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Peyo :) ale dałes na siebie czekac długo ;) no masz i zaden z Twoich linkow sie nie otwiera :( a tak chciałam posłuchac... Miłego poniedzialku, o ile to mozliwe, zycze Peyo nie zaniedbuj nas tak ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Przez tę sobotnia wichurę przestał działac mi internet, antene mi pzestawił wiatr. Teraz już pogoda się poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Asanka wiem ,wichura byla okropna ,ja nie mialam jakis czas pradu...dachowki fruwały i wygladało to dosyc groznie Cale szczescie wiatr sie uspokoil ,a teraz pogoda w kratke ...raz wiosna ,a raz zima ... Ja juz bardzo tesknie za wiosną ,nie moge sie doczekac widoku zieleni ,łagodnej temperatury i wreszcie słonca ,dosc juz tego zycia po ciemoku ;) Kawke zaparzyłam ,a kto sie spozni i zajrzy wieczorem dla tego bedzie herbatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pogadam....
Witam wszystkich..... ciekawe czy dostanę tą obiecaną herbatkę...? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
witaj...ja pogadam:) Hajduś---widzisz już jakaś chętna duszyczka na Twoją herbatkę:) Oczywiście ja tez się chętnie napiję. Ja pogadam-----napisz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pogadam....
no tak..... ale Hajdusia nie ma..... i herbatki też :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Herbatka zawsze się znajdzie :) Ciężki dzień dziś miałam, mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Troche jestem przeziębiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
ja pogadam------ale to nie przeszkadza powiedzieć czegoś o sobie:) herbatkę mogę z Tobą wypić a hajduś pewnie się zjawi poźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Asanka🖐️ ja też jakoś dziś się czuję zmęczona a jutro czeka mnie cięzki dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pogadam
też nie czuję się najlepiej..... od niedzielimnie głowa boli i też jestem jakas przygnębiona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
masz problemy?czy to tylko przemęczenie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
może to przez tę pogodę problemy ciągle są jakieś, ostatnio zdrowotne, ale nic poważnego mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×