Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Widze ,ze calkiem sama tu dyzuruje i tluke sie po nocy ;) Wszyscy wyjechali? Słoneczka na sobote zycze wszystkim i miłego dnia:) Wlasciwie mogłabym juz powiedziec dzien dobry ,bo mamy sobote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie jeszcze nie wrociły z majowki ?:) Herbatka na zmeczonych podrozą czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Chętnie się napiję :) Cały weekend prawie był deszczowy, niestety :( Strasznie nie chce mi sie wracać do pracy. Dobrze, że juz niedługo kolejny długi weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ,ze ciepło ...sloneczko swieci ,wiec nie chce sie w domu siedziec ,ale zeby chociaz na sekundke sie nie zatrzymac? i nie klknąć nic a nic :O Kunia ,prosze sie natychmiast pokazac ,bo ja juz sama wszystkie ciacha zjadam i to nie jest dobrze:D Asanka ,co słychać? jak tam sprawa z zakupem pieska? Czekam na Was kochane:) Babeczka ,jak dzieci? wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️ Hajduś-----pokazuję się posłusznie:) rzeczywiście jakoś ostatnio dużo bieganiny miałam,nawet w ciągu długiego weekendu musiałam parę rzeczy załatwić i tak jakoś zeszło:O mam nadzieję,że choć na resztkę ciasteczek się załapię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus aleś powiedziała ;) u nas jak zwykle coś - dwa tygodnie temu mieliśmy wypadek i dopiero we wtorek wyszłam ze szpitala , na szczescie nie byłam połamana. Wiec ja jestem zwolniona. Się kuruje i dochodze powolusiu do siebie. A dzieciaki ok . Straszy pojechał wczoraj na wycieczke a młodszy jest teraz tym WAŻNIEJSZYM i powiela w najdrobniejszych szczegółach nawyki starszego. masa śmiechu. kładzie sie na łóżku brata , obkłada sie książkami i kartkami . Czyta i co chwile robi notatki i jakieś szkice - tak jak jego brat. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko kochana babeczka!!!!!! az sie przeraziłam jak przeczytalam..cale szczescie ,ze nic powaznego sie nie stalo Kunia :) grzeczna dziewczynka:) wiem ,ze ciagle się cos dzieje i jest mnostwo spraw do załatwienia :) nie wiadomo kiedy uciekaja dni...czas tak szybko biegnie do przodu :) Zostawilam pare ciasteczek oczywiscie :)wiedzialam ,ze sie dziewczyny pokazecie i bardzo sie z tego ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) Przyszlam podkurzac ,bo slonce swieci ,a nam tu pajeczyny rosną ;) Dziewczyny niedługo znowu wolne dni i jakie macie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witam:) Hajduś - szefowo kochana przepraszam za długą nieobecność :O Tak ostatnio mi te dni mijały szybko że nawet nie dociera do mnie że od jutra następny długi weekend:D Pozdrawiam i napiszcie co u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) Co słychac? U mnie jutro swieto w domu ,dziecko ma urodziny :) strasznie sie te dzieci starzeją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam :) Ostatnio jestem strasznie zapracowana, dziś też muszę cos przygotować do pracy. Po południu mam miec gości. Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zastanawiam sie w jaki sposob reanimowac topi ,zeby ozył Jakas kroplowka moze? jak na razie stawiam kawe i ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Cześć dziewczynki:) Hajduś,bardzo chętnie poczęstuję się ciasteczkiem i kawką. Ostatnio nie mam zbyt dużo czasu na kompa. Mam jednak nadzieję że topik nie padnie! Co u Was dziewczynki nowego?Mam nadzieję,że wszystko ok? Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,hajduś myśle że tą kawą i ciasteczkami przyciągniesz pare osób bo ja chętnie skorzystam,co prawda widze ze kawka jest wczorajsza,ale sama jestem sobie winna prawda?natomiast ciasteczka super dziewczyny dajcie się skusic naprawde warto! Pozdrawiam hej miłego dzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips witaj wsrod nas:) Mam nadzieję ,ze zostaniesz na dłuzej ,na wszelki wypadek swieza kawe parze:) Pogoda sie zepsuła ,co chwile kropi i jest duzo chłodniej Kunia mam nadzieje ,ze uporasz sie z obowiazkami i bedziesz zagladała czesciej Babeczka ,co u ciebie ? jak dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
U mnie fatalna pogoda, nie pada ale zachmurzone i duszno. Przydałby się deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hajduś kawusia super chyba zostane tu u Was takie miłe powitanie. Jeśli chodzi o pogode to miałam nadzieje ze dziś choc troche popada ale niestety,krople które spadły trudno nazwac deszczem.Moje biedne truskaweczki,no cóż i tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Oj to ja się zaprosiłam na kawkę a Was nie ma,sama nie będe piła poczekam,może jednak ktoś dołączy.Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Ja jestem stale i wciąż i oczywiscie niezmiennie U mnie tez sucho ,wszystko sie wypala ,moj trawnik jak siano,no coz nie ma wyjsci trzeba podlewac Dzisiaj piekna pogoda,wiec wieczorem znowu bede stala z gumowym węzem :) Drogie Panie kawa jak zwykle zaparzona,sniadania niestety nie ma:O chyba ,ze lubicie czereśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,hajduś ja tez tak zawsze stałam z tym wężem,ale powiedziałam dosc i kupiłam zraszacz,teraz tylko przestawie co jakiś czas i patrze jak pięknie trawka rośnie. Kiedy przeczytałam o tych czeresniach na sniadanie aż się uśmiechnęłam,bo kiedy rano zaglądam do ogródka,to najpierw zjadam troche truskawek,potem zatrzymam się przy czereśniach,a tak już naprawde potem to ide do domu bo mnie boli brzuch hihi. Na szczęście jedno i drugie już się kończy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips skąd ja to znam:D Tez jestem owocowy łasuch a czeresnie uwielbiam :D W zeszłym roku posadziłam młodą czeresnie,miala cztery czeresienki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho coś i pusto ,więc sama nie wiem gasic juz swiatło ? czy jeszcze nie? hm ,mała lampke zostawie ,zeby się ktos nie potknał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,nareszcie wakacje,obiecałam moim córeczką lody wiec zmykam,w końcu zasłużyły sobie,w tym roku równiez dobrze sie spisały,pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Otwieram szeroko okna ,bo piekne słoneczko swieci:) Sims oczywiscie ,ze lody jak najbardziej wskazane.duze masz córki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
za pomyłke się nie gniewam to tylko nick,moje pociechy mają 10lat.U nas tuż po zakończeniu roku szkolnego zaczal padac deszcz,zrobiło się chlodno i musze przyznac ze po tych upałach taki deszczyk jest bardzo potrzebny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips masz blizniaczki? Ja teraz zabieram mojego czworonoga i męza;) i idziemy na spacer:) Pogoda optymalna słonce za chmurkami w tej chwili ,ale jest przyjemnie ciepło:) Asanka Kunia Babczka jak u Was? myslicie powoli o urlpach ? w koncu mam juz wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Tak mam bliźniaczki. A jeśli chodzi o deszcz to długo się nim nie nacieszyłam,popadało niewiele ale za to wyszlo teraz słoneczko i zrobiło sie tak duszno ze nie ma czym oddychac,a tak było przyjemnie jak padał deszczyk. Hajduś ja tez mam pieska,ale nie zabieram go na spacerki,bo jak mu się znudzi to kładzie się na chodniku i ani kroku dalej.Oczywiście nie ma mowy zeby go wziac na rece bo waży chyba więcej niż ja hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips gratuluje córek :) Ubawiłam się jak czytałam o Twoim psie :D A to sobie wymyślił sposob :D Jaka to rasa? Ja mam owczarka niemieckiego ,to szalony zwierzak ,wystarczy ze zobaczy wode i nie ma siły zeby do niej nie wskoczył,prawdziwy pływak z niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×