Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość kuunia
Jestem hajduś 👄 Będę teraz ok raz w tygodniu zaglądać bo jestem w rozjazdach. 18 sierpnia jedziemy nad morze:) Pozdrowionka dla Was dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunia 😘 Juz sie martwilam o Ciebie kochana udanych wczasow i zeby nie padalo ....juz teraz ci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki:( w takim razie gasze światło,bo nie ma co swiecic;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama tu urzęduje ,wiec otwieram szeroko okna i siadam ...moze ktos dojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,już jestem,dziewczyny co tu tak smutno! Nikt na mnie nie czeka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie??????? ja od wczoraj zagladam i nic Ciesze sie ,ze juz jestes ...to teraz opowiadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
oj jak było pięknie,byłam dwa dni nad morzem w Holandii chyba nawet troche się opaliłam,potem pojechaliśmy do Niemiec na zakupy,mówie Wam jakie tam są tanie buty,firmówki orginały nie ma ściemy,ale najwazniejsze to to że nasz związek się trocho ożywił,chyba nam brakowało takiego wypadu,ale niestety szara codziennosc dopadła mnie jak tylko przekroczyliśmy naszą granice,dostałam smutny telefon,moja sąsiadka podczas mojej nieobecności zamknęła mi droge do mojego domu,zmieniła granice działek,teraz chodze od biura do biura i staram sie to wyjaśnic,wszyscy przyznaja mi racje ze to niemożliwe a jednak,żeby to odkręcic musze założyc sprawe w sądzie,jestem załamana......... I tak teraz sobie siedze i chlipie bo nie mam siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Sips współczuję, to straszne co Cię spotkało, nie znam się zupełnie na tych sprawach. W pobliżu mnie była podobna historia, ktoś zagrodził boczną drogę, twierdząc że to jego własność, za nim mieszkało jeszcze kilka rodzin. Była policja, jakies władze i następnego dnia zagrodzenie zniknęło, bez żadnego sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips wlasnie czytam co piszesz zgroza doslownie wierze ,ze jestes tym wykonczona ,ciagle z takimi absurdami sie stykamy niestety:( Asanka miło Cie widziec:) ja dopiero teraz moge sie odezwac ,bo wczesniej nie mialam kafe,tez ciagle cos sie dzieje Pozno,więc zycze dobrej nocy Sips zasnij spokojnie gasze juz swiatło na dzis i ide spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Kawa i otwieram szeroko okna ...piękne słonce dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,dzięki kobietki za dobre słowa,ogrodzenie zniknęlo,ale co mnie to kosztowało nerw to szkoda gadac,jeszcze długa droga żeby to wyprostowac,ale nie jest źle widze światełko w tunelu. Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ciesze się ,widzisz? wszystko dobrze się ułozy:) To moze bysmy sie teraz herbatki napiły?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
oczywiście herbatka w tak miłym towazystwie to sama przyjemnośc. Co tam hajduś u Ciebie słychac? jak zdrówko i humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips kochana moja ...no widzisz zanosi sie na burze i niestety ja to odczuwam ...głowa jak balon:( zawsze na zmiany pogody boli mnie głowa,ale sie nie poddaje i mam nadzieje ,ze przejdzie:) przy pomocy tabletki oczywiscie ,bo inaczej nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
hajduś bardzo Ci wsółczuje,weź tabletke i odpocznij ja sie zajme kolacją, otatnio często pogoda się zmienia więc chyba musisz bardzo cierpiec, ja dziś znów biegałam po urzędach,potem,prałam,sprzątałam,wreszcie skosiłam trawe,ogarnęłam troche moje roślinki,szukam sobie zajęcia żeby nie myślec o klopotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips co dobrego na kolacje? wiesz moze kiedy się przycina morele zeby nie rosła za wysoko? moja sie za bardzo pnie do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,oj wczoraj mi sie przysnelo czekajac na Was z kolacja hihi,o przycinanie moreli zapytam sasiada i Ci napisze jest ogrodnikiem to bedzie wiedział,pozdrawiam życze miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
hajduś specjalnie dla Ciebie przemaglowałam naszego znajomego ogrodnika i cytując go pisze...Większość drzew i krzewów przycinamy w drugiej połowie zimy. Sezon ten często wydłuża się do marca. Aby rośliny zniosły ten zabieg bez szwanku, nie należy z nim zbyt długo zwlekać.Morele przycinamy krótko przed kwitnieniem.Jeśli obawiamy sie przymarzniętych konarów,poczekajmy z ich cięciem do późnej wiosny.Mam nadzieje że troszke Ci pomoglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips dziekuje bardzo ,mam morele od chyba 8 lat w tym roku ma pierwszy raz owoce :) zaczyna sie za bardzo piąć w góre ,więc trzeba ja przyciąc dziekuję :) a teraz zapraszam na kawe,nic niestety do kawy nie mam:( Na dworze duchota ,nie ma czym oddychac Pitrasze cos na obiad w kuchni ,bedzie duszone mięsko ,sosik ,mizeria i ziemniaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
hajduś cała przyjemnośc po mojej stronie,do kawki mam jabłecznik mam nadzieje ze będzie smakował,siedze sobie w kuchni to i upiekłam cos na ząb,troche sie bałam że zabiora prąd bo przechodzą burze,ale udało sie widze ze obiadek u Ciebie wyborny,ja mialam schabik,ziemniaczki i do tego surówka- marchewka z jabłkiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips czyli pora na Twoj deser:) chwile posiedze i zaraz zabieram się za sprzatanie kuchni,strasznie nabałaganiłam ale gotowalam trzy obiady,dziecko nie lubi duszonego miesa ,więc zazyczył sobie schabowy dodatkowo jeszcze gotowałam dla psa ,ktory się zbuntował i nie chce jesc karmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
oj chyba te nasze psy sie zmówily bo nasz też obraził sie na karme hihi,dziś mi sie dopiero przypomnialo ze musze go zaszczepic przeciw wściekliźnie,ciekawe ile kosztuje ta przyjemnosc w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję ,ze ceny się nie zmieniły w zeszłym roku płaciłam 25zl. gdzie te czasy gdy szczepienia były darmowe...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
o darmowych szczepieniach to mozna pomarzyc,ale coz jak trzeba to trzeba,musze jednak wstrzymac sie do powroty mojego męza bo obawiam się ze zmoim psem sobie sama nie poradze,jak tylko zobaczy strzykawke to zmyka jak najdalej,a ja zanim przyczepiona do koniszka smyczy jak chorągiewka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli duzy pies ...a mała Pani:D ja z moim czekam do sierpnia jego najgorzej upchnąc do gabinetu ,bo zapiera się i nie chce wejść a ja pcham go za hm pupe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
oj tak duzy! mamy bernardyna ma rok,ale wyrośniete psisko z niego jest bardzo fajny,a najważniejsze ze lubi dzieci,niestety facet sprzedajac go nam nie poinformował nas ze piesek jest chory,ma rełmatyzm,musze więc ograniczac mu jedzonko bo jak będzie zacięzki to nie będzie chodził,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda się zrobiła smutna ...deszczowa szkoda zaparzyłam herbatke ,a do niej mam kruche babeczki smutno siedziec samej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips wpisałysmy się w jednym czasie ciesze sie ,ze jestes to piękny pies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×