Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

czesc dziewczyny Sips:) u mnie czarne chmury i 17 stopni !!!!!!wyglada to na jesien ,a nie lato!! Kawusia jest zaparzona i drozdzówki stawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
mnie dziś ani kawa ani drożdzówki nie kuszą,bylam u swojego lekarza ginekologa i usłyszałam złe wiesci,niewiem jak przekazac je rodzinie,czemu to zycie tak mnie doświadcza? Hajduś mam nadzieje ze się nie obrazisz jak się nie poczęstuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezu Sips:( kochana ,nie wiem o co chodzi ,ale domyslac się moge nie martw się niczym na zapas!!!!!! Kazda diagnoze trzeba potwierdzic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
hajduś ja sie nie martwie na zapas,w śerpniu czeka mnie operacja to wiem napewno,ale martwie sie co potem? no cóż takie zycie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brdzie dobrze!! nic potem złego się nie bedzie działo i wszystko wróci do normy zobaczysz !! Bardzo Ci współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
dzięki jestes kochana,grunt to myślec pozytywnie,ale dośc tych smutnych tematów,piszcie co u Was słychac,jak pogoda bo u mnie pada potem słoneczko swieci i znów pada,mozna oszalec,mam wrażenie ze cisnienie skacze jak na trampolinie,dziewczynki siedzą w domu i marudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dzisiaj zbuntowałam wyciagnełam lezak i zaparłam się ,ze się poopalam jak wyszło słonce było bardzo przyjemnie,ale jak zaszło brrr zimny wiatr i zimno poopalałam sie w koszulce bez rekawków i krotkich spodenkach ,chwilami było tak zimno ,ze nie miałam odwagi rozebrać się całkiem:) Za to moge się poszczycic zupełnie białym brzuchem:D rece, nogi ,twarz troszeczke się przyciemniły :) jak to powiedział mój mąz ...teraz nawet jak się rozbiore wyglądam na ubraną w białe rzeczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
no prosze to sobie zafundowałaś tanie ubranko hihi,spryciara z ciebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagrywam sobie fabularny z archiwum x ,bo mąz w tym czasie chcial obejrzec bajke :D czy męzczyzni nigdy nie dorastają?? :D niesamowite Dobranoc ide pooglądac film:) dla odmiany cos z dreszczykiem, najwyzej się przytule jak bede się bała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam wszystkich w ten wtorkowy,słoneczny poranek i zapraszam na kawe,prosze się częstowac,życze miłego dnia,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ,ale ranny ptaszek z Ciebie:) kawke porwałam rano w takim biegu ,ze nawet nie zdazyłam ci podziękowac:) U mnie pogoda bez zmian ,mocno wieje i to zimnym wiatrem a słoneczko tylko o poranku i pod wieczór...cały dzien chmury niestety Na sierpien zapowiadaja upały! zobaczymy jak bedzie teraz stawiam na stól pyszne słodkie śliweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
śliweczki pycha,dzięki, słyszałyście kobiety o tej matce co wyrzuciła dziecko przez okno,koszmar co się dzieje z tymi ludzmi,ksziądz płaci za zabicie własnego dziecka,matki pozbywaja się dzieci w bardzo brutalny sposób,a nasi posłowie zastanawiaja się czy można dac dziecku klapsa,tylko w naszym kraju może dojśc do takiego apsurdu....oj przepraszam chyba mnie troche ponisło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,a co tu taka cisza?dziś ładna pogoda to pewnie wszyscy sie opalają,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ja niestety nie mam czasu na opalanie dzis wpadłam w wir pracy i dopiero wrocilam do domu teraz musze sie koniecznie napic kawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
nadciąga burza więc już teraz wpadam zeby życzyc wszystkim dobrej nocy,pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam wszystkich bardzo serdecznie i zycze miłego dnia,pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry czarne chmury i chyba zaraz lunie:( gdzie to lato????????????/ kawke zostawiam i zabieram sie za porzadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
U nas już leje brrry,kawkę wypijam w przelocie bo moje pociechy głodne,na obaiadek życzą sobie ziemniaczki z koperkiem i pieczone skrzydełka,zrobie im jeszcze surówkę choc wątpie ze uda mi sie je na nią namówic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i leje:( u mnie sips dzisiaj krolowało leczo na stole wszyscy lubią ,więc nikt nie marudził:) a i szybko się robi ...nie trzeba stac godzinami przy kuchni co dla mnie jest bardzo istotne Czekam na to słonce i nic chyba dzisiejszy dzien upłynie pod znakiem deszczu idealna pogoda na ksiązke lub dobry film wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
tak hajduś masz racje,dlatego ja nadrabiam zaległości,czytam książki Danielle Steel,napisała ich sporo więc jest co czytac,obecnie czytam "Bungalow numer2",polecam na długie wieczory,bo mam wrażenie ze jesień tuż tuż.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips podobno idą upały!! A jezeli o tą autorke chodzi ,to mam pare filmow na podstawie jej ksiązek tez lubie romanse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ,ale się zaczytałaś:) Na dzis mowie juz dobranoc niech się skonczy juz ten deszczowy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,poranek słoneczny ale wiaterek chłodny,musze dziś skosic trawe bo po tych deszczach troche wyrosła,więc uciekam do pracy,pozdrawiam i miłego dnia życze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
widze ze nikogo nie ma więc uciekam do mojej ulubionej książki,dobranoc wszystkim pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw nie mialam netu,potem mialam net ...ale była okropna burza....a potem znowu nie mialam netu teraz nie ma burzy ,mam net, to znowu nikogo juz nie ma:( co za dzien!! dobranoc sips miłej lektury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,ale u nas dzis duszno,aż się boje ze będzie z tego cos strasznego,takie skoki temperatur nie wróżą nic dobrego,pozdrwiam i zostawiam mrozoną herbatke jesli ktos jest spragniony to prosze się częstowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips witaj duszno i u mnie po wczorajszej burzy dzisiaj słonce ...wszystko paruje ,okropna wilgotnosc,nie ma czym oddychac ufff goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywiesiłam jeszcze pranie zobaczymy czy wyschnie:) Sips jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
przy takiej pogodzie pranie wyschnie w mig, jak się czuje no cóż,fizycznie nieźle psychicznie no to juz troche gorzej zwłaszcza ze jak tylko powiedzialam o chorobie kolezance,która bywała u mnie codziennie,tak teraz niewidziałam jej od tygodnia,troche daje to do myślenia,nawet z zyczeniami zadzwonila bo niemiała czsu przyjsc,a musze się pochwalic ze mam dzis imieniny wiec zapraszam na kawe i ciasto a moze cos jeszcze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips najlepszego i buziaczki:)🌼 dla Ciebie ze tez wczesniej nie wiedziałam:( duzo zdrowka i nic sie nie martw:)🌼kwiatek] jeszcze a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×