Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

tylko że wtedy jak mam na to największą ochotą to akurat mi się nie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był czas, że płakałam codziennie, jak przychodziłam z pracy, miałam wtedy jakieś ciężkie dni, ryczałam jak bóbr, ale już przeszło. Dziś znów popłakałam, bo moja mała główka nie może pojąć tego wszystkiego, co się dzieje, a wręcz czemu pewne rzeczy się nie dzieją wcale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, chcesz płakać, ale łzy nie chca lecieć, łobuzy jedne :p Ja też tak miewam, albo sposobności brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie się randkuje i chyba jej dobrze .. ja już z rana będę relacji wypatrywać a jak Twój urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobiegł końca, ale dziękuję, że zapytałaś. Jakie plany na jutro? Ja w pracy posiedzę, chyba dość długo. Zobaczymy. Zaraz idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę sobie gdzieś - nie będę w domu siedzieć.. jutro ma być 33 stopnie jeju pójdę do koleżanki do pracy na chwilę jeszcze muszę jakiś papier zanieść.. pochodzę może po sklepach i wrócę i będę czekać na telefon od szanownego procodawcy...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u Ciebie będzie chłodniej niż u mnie Słodziuteńkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pana --- ciekawe skad stańczyk wie że ja jestem z Krakowa? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiaca tropiki
:P dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tropiki som fajne
a swoja droga to malo kto wylapuje podwojny sens tego powyzej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po deszczu zawsze wschodzi
slonce, po nocy dzien, po zimie wiosna nie smutajcie sie dziewczyny... wiem ze to brzmi banalnie, ale inni maja gorzej naprawde kazdy miewa doly, ale czasem zdarza sie cos, przy czym te zmartwienia bledna mam wyrzuty sumienia gdy sie dowiaduje jakie maja zmartwienia ludzie wokol mnie, przy tym moje problemy to blahostki wtedy latwiej dostrzec jasne strony zycia, widzac jak ktos ma w zyciu prawdziwego pecha straszne to, nie zycze nikomu :o glowa do gory, bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) Ja dziś pracuję 12 godzin. A 33 st. ma być, żyć, nie umierać ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko ciesze sie , z epodoba |ci sie moja stopka :) nie wiem czy skapilam o co chodzi z tym linkiem ale jakos po swojemu sobie go odebralam;) ] odnosnie tego co tam pomaranczko pisalas, czy to juz inna byla pomaranczka, to sama wczoraj doszlam do wniosku , ze powinnam nauczyc sie pokory do zycia i tego co los mi daje;) i kazdy czlowiek w dzisiejszych czasach chbya powinien nad tym troche popracowac;) koniec refleksji:D i filozowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×