Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość szukam dziewczyn do cybersexu
dziewczyn a nie chłopaków!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dziewczyn do cybersexu
ty geju jeden!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dziewczyn do cybersexu
to czemu szukasz chłopaka do cybersexu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hęęę? czy ja gdzieś napisałem, że szukam chłopaków na cyberseks? ja tylko dałem 3 mordki :-P do Justysii, która milczy jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam temp. dzisiejszego powietrza jaknajbardziej odpowiada!!!!!!!!normalnie superowo jest!!!:D Stanczykl nie ladnie tak przeklinac pffffffffff:P:P:P:P justka;🖐️:) deko:D Pomaranczo na czat idz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dziewczyn do cybersexu
szukałeś tam chłopaków do cybersexu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dziewczyn do cybersexu
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka ojj a My wszyscy myslelismy , ze goraco randkujesz:( a Ty biedna cierpialas caly czas:(🌻lepiej juz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie hmm.. chora jestem tylko jeszcze za bardzo nie wiem na co, bo nie bylam u lekarza w każdym razie boli mnie krtań i tchawica.. i z racji tego to się nienajlepiej czuję... a, że rok temu też miałam zapalenie wszystkiego od krtani do oskrzeli - to wiem jak to boli - i jest tak samo.. jak wtedy.. a boli okropnie.. -- a randki nie było? a to trzeba było wpadać tutaj, to byśmy się postarali wprawić Cię w lepszy nasjrój ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger w pracy.. a ja ide na obiad czyli już tradycyjnie jak w piątek rybę z frytkami :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :D jak mi do pon. nie przejdzie to się wybiorę do lekarza pewnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynkaa nie chce sie wymadrzac ale jak sie dba , tak sie ma i jak ktos mi z jednej strony narzeka na serce i zdrowie , a z drugiej strony pisze mi , ze je raz na pare dni, to wspolczuc takiej osobie nie zamierzam aczkolwiek tylek chetnie bym sprala i nakrzyczala, i wyklad jakis strzelila na temat zdrowego trybu zycia ;) wiec mam nadzieje, ze albo Pan P. sie nie pojawi albo z Toba do tego lekarza p[ojdzie!!!! a Ty Deko tak smo masz pojsc do lekarza!!!!!! dziewczyny troche szacunku dla zdrowia i samej siebie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna to chbya najwyzszy czas odwiedzic lekarza jednego, drugiego i moze jeszcze jakiegos;) treba o siebie zadbac za wczasu a nie pozniej miec problemy na starosc czy nawet juz w wieku 30lat;) dla mnie to zadne wytlumaczenie, to co Ty piszesz wszystko ma swoja przyczyne!!!!! ale widocznie nie chcesz jej poznac;0 nie wiem , czy sie boisz lekarzy, czy chcesz wlasnie udawac taka \"niezniszczalna\";) kazdy ma inny organizm jednymu szkodzi to innemu co innego, kazdy jest pod tym wzgledem w sumie indywidualny;0 rob swoje ryzyko jest Twoje i tyle z mojej strony!niczego nie wolno lekcewazyc jesli jestes doroslo i odpowiedzialna osoba , to pojdziesz do lekarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś to tak z dobrego serca Secia napisała..:D Secia pójdę w poniedziałek do lekarza jak mi się nie zacznie poprawiać - narazie zastosuje tzw. domowe sposoby.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna nie przepraszaj za nic!!nie skapilas widocznie moich dobrych intencji;) moze w koncu zakapisz:) ja na serio dobrze chce dla Ciebie nic zlego na mysli nie mialam tylko, ze czasami trzeba tak troche ostrzej;) Deko to dobrze:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygotowania w pełni :) dzień w pełni :) pogoda lepsza od wczorajszej ... jakie plany na dzis ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddi do czegoi sie tak przygotowujesz?:) ja nei mam zbyt skonkretyzowanych planow:o smutne ale nie czeka mnie dzis raczej nic rewelacyjnego ale i tak nie narzekam juz sie przyzwyczailam do \"zajmowania sie soba\" co nie znaczy , ze ejstem jakims tam samolubem po prostu sytuacja mnie do tego zmusza a po tym obrazku , ktory wczoraj widzialam, to juz wole nie wchodzic w pewne interakcje ,,,,,,,,;) hehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie w sumie już nie musi do niczego :P koszenie trawnika zostało przesuniete w czasie :) Eddie ma w 100% wolne popołudnie... Eddie nie bedzie wnikał co Setunia wczoraj widziała :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej niech Eddi nie wnika;) ale po prostu taka jest rzeczywistosc polskich wsi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×