Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Lingus moze lepiej pojdz do przychodni czy gdzies;0 a ja ide po zakupy i zabieram sie za obiad🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wczoraj mnie zaatakowało, właściwie mam tylko ból gardła, nic poza tym, no troszke katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kataru - miało być :o I tak piszę na raty ten tekst do pracy :o A nie mam żadnych pomysłów. Dupa blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy te leki mi pomogą, jejku ja muszę być zdrowa na poniedziałek, a przynajmniej czuć się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba isc się zająć ogródkiem :o:( Eddie bedzie jak wróci :P miłego popołudnia wszystkim :) 🖐️ P.S. ktos chetny aby skosic trawe? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
to sobie zmierz.. wogóle to dużo osób teraz choruje.. weź sobie aspiyne na noc i rutinoscorbin.. i sie wyśpij.. noi sok malinowy jak byś miało, albo tą herbat z miodem i cytryna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi a kiedy?:) na razie jakos u mnie sie na takie imprezowanie nie zanosi:( nie bylam jeszcze nigdy w kraku jesienia a taka ladna jest narazie pogoda kurde ,,,,,,,,pomysle:) moze w pazdzierniku predze;) ale to neich Linger i Justka tez sie zamelsuja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ja tez calkiem serio mnie dlugo namiawiac nie trzeba:D moze Eddi sie skusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie ciesze :D tez bym na slonko wyskoczyla ale musze lobiad robic tymczasem🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gorączka mi trochę spadła, piję hektolitry herbatki z cytryną i biorę leki, może do jutra będzie lepiej. Dziś leżę cały dzień, gardło jakby przestało boleć. Organizm się czasem buntuje i sam domaga odpoczynku. Chętnie przyjadę do Krakowa, ale muszę znaleźć czas, a z tym już gorzej. Secia, Dekuś, Justynka, Eddie 👄 po całusku macie, ale takim wirtualnym, żeby Was nie zarazić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger wczoraj mialam kotlety z piersi i surowka z pekinskiej dzis w sumie tez tyle ze bez ziemniakow juz:) ide dzis na to sloneczko;) ostatnio jak sie \"ponaswietlalam\" tak na sloneczku to na drugi dzien mialam wyjatkowo dobry humor, dzis tez nie narzekam;0 do poznej🖐️🌻👄❤️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensii
linger, robisz cały czas to rozeznanie czy tylko się przyzwyczaiłas do tego topika? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Secia i wszyscy, których brakuje. Ciężki dzień dziś miałam, nie dość, że chora jestem, a nos najchętniej odrąbałabym sobie siekierką, to jeszcze w pracy koszmar, nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam. Ktoś na pomarańczowo pytał czy nadal robię rozeznanie, więc topik poszedł w innym kierunku, a ja nie robię już żadnego rozeznania, już mi wszystko jedno, bo i tak nie znajdę nikogo, nawet nie szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne długie nogi
no na Kafeterii na pewno nie znajdziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pierwszej stronie napisałam, że opróczkafeterii, a poza tym nie szukam i mam wszystko w dupie, a zwłaszcza wpisy pomarańczek, które wchodzą z doskoku i nie wiedzą o czym piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×