Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Wiec ciesz sie tym ostatnim dniem wolnosci:) ja musze isc cos zrobic a task mi sie nei chce nic:( narazka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger nie ma już siły :( Wciąż narzekam, ale wszystko pod gorkę, zawsze, zawsze, zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca, Dekuś, praca. Ja też mam pewne granice wytrzymałości. O zakupach nawet nie marzę, nie mam kiedy, a chciałabym sobie kupić kilka fjnych rzeczy i poprawić sobie nastrój. Co kupiłaś, może jak mi opiszesz to sobie chciaż poczytam, napisz Kochana, napisz ;) Secik, co u Ciebie? Ehh, ja to Wam psuję nastrój tym narzekaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingus kochana dzis w domku caly czas bylam tyle co pod wieczor do kolezanki skoczylam jutro napisze:) moze cos ciekawszego sie bedzie dziala:) poza tym ten katar i zatroki mnie dobijaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpital, oddzial polozniczy... Trzy kobiety (murzynka, wroclawianka, warszawianka) urodzily synow, niestety pielegniarki byly roztargnione i pomylily dzieci. Jako ze matki nie doszly jeszcze do siebie postanowiono aby to ojcowie rozpoznali swoich synow. Przychodzi wroclawianin, lekarz sie pyta:\"ktory jest pana syn?\",na to ojciec wskazuje na murzyna.... lekarz zwatpil i pyta sie \"czy jest pan pewien?\" na to wroclawianin: \"tak,...pierdole nie bede ryzykowal warszawiaka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpital, oddzial polozniczy... Trzy kobiety (murzynka, wroclawianka, warszawianka) urodzily synow, niestety pielegniarki byly roztargnione i pomylily dzieci. Jako ze matki nie doszly jeszcze do siebie postanowiono aby to ojcowie rozpoznali swoich synow. Przychodzi wroclawianin, lekarz sie pyta:\"ktory jest pana syn?\",na to ojciec wskazuje na murzyna.... lekarz zwatpil i pyta sie \"czy jest pan pewien?\" na to wroclawianin: \"tak,...pierdole nie bede ryzykowal warszawiaka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpital, oddzial polozniczy... Trzy kobiety (murzynka, wroclawianka, warszawianka) urodzily synow, niestety pielegniarki byly roztargnione i pomylily dzieci. Jako ze matki nie doszly jeszcze do siebie postanowiono aby to ojcowie rozpoznali swoich synow. Przychodzi wroclawianin, lekarz sie pyta:\"ktory jest pana syn?\",na to ojciec wskazuje na murzyna.... lekarz zwatpil i pyta sie \"czy jest pan pewien?\" na to wroclawianin: \"tak,...pierdole nie bede ryzykowal warszawiaka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti, napisz koniecznie jutro na @, wiem o czym będzie, już się nie mogę doczekać ;) Wspolczuję, że jesteś chora, ja nadal także, mam katar, kaszel i ucho mnie zaczelo boleć, plus dziś jeszcze zęby, nie wiem co to jest, jestem również osłabiona, ale ja nie mogę przecież chorować. Tobie życzę zdrówka 😍 Dekuś, ja też tak mam, dużo niepotrzebnych rzeczy, ale poprawia to nastrój, kurcze może w pt. sie do centrum handlowego wybiorę po pracy, jeśli będę miała siłę. DOBRANOC 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingus kochana Ty7 idz mi szybiochem dom lekarza!bo nedlugo bedziesz maila zapalenie wszystkiego czego sie tylko da!!!!!![tfu tfu]!!!!!!! a mi przejdzie ku[piem sobie jutro jakies tablety:) no i na pewno napisze jakby nie poszlo to napisze:) tez ide spac branoc:) kawal na koniec szpital, oddzial polozniczy... Trzy kobiety (murzynka, wroclawianka, warszawianka) urodzily synow, niestety pielegniarki byly roztargnione i pomylily dzieci. Jako ze matki nie doszly jeszcze do siebie postanowiono aby to ojcowie rozpoznali swoich synow. Przychodzi wroclawianin, lekarz sie pyta:\"ktory jest pana syn?\",na to ojciec wskazuje na murzyna.... lekarz zwatpil i pyta sie \"czy jest pan pewien?\" na to wroclawianin: \"tak,...pierdole nie bede ryzykowal warszawiaka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) znowu mi przekręcili nazwisko.. jeszcze by nic dziwnego w tym nie było gdybym (nauczona doswiadczeniem) nie mówiła że na końcu ma o hehe .. ale że ciągle przekręcają to już mówię zawsze o na końcu:P pal sześć nawet to że przekręcili.. ale to ja muszę wszystko odkręcać a nie oni.. po za tym sie dowiedziałam, że kolejna koleżanka sie wyprowadziło tym razem uwaga do Gdyni.. bo tam jest jej już chyba mąż.. dobre.. wszyscy gdzieś wyjeżdżają.. a i jeszcze wykryłam dziś błąd w systemie :P:D hehe w pracy.. no musiałam się pochwalić..:P a wogóle to jest dziś środa..:D:) czyli jeszcze 2 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim 🖐️ Seciu, czekam na @ z niecierpliwością :) Ja miałam kolejny ciężki dzień, a jutro będzie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś popatrz na to inaczej.. jeszcze 2 dni a wzasadzie 1,5 i weekend będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi gratuluje wykrycia bledu w systemie:) jesli zas chodzi o przekrecanie nazwiska tooo ja w umowie o tel mam blad w nazwisku wiec w razie czego nie moje rachunki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam kiedyś taki przypadek że mnie kanar złapał w autobusie :P akurat się zdarzyło bez biletu byłam.. i spisywał mi dane z legitymacji.. i wpisałam całkiem inne dane.. tyle że nr legitymacji był dobry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×