Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

jakby fajność miała polegac na czymś takim to by się nazywała inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpartyjna
jestes nie tylko fajny, ale nawet zaj..isty ;) a poprawiam, bo lubie, co moga potwierdszic wszsystkie zgromadzone tu osoby :P :D setunia przesylka poszla ;) nie spisz chyba jeszcze ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jest autor tematu więc fajnych chłopaków można poznać w ............. bibliotece wiem wiem, że to oklepane i stare jak świat, ale nie w klubach, pubach na imprezach, a właśnie w bibliotekach procent poznania kogoś fajnego jest bardzo wysoki. mowie oczywiście o bibliotekach uniwersyteckich bo w tych osiedlowych to nie za bardzo :D ja nikogo nie denerwuję... co najwyżej sprawdzam wytrzymałość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpartyjna
linger 🖐️ kope lat ;) a Ty co sie nie przyznajesz :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do czego mam się przyznać? Zeeebeeee...-->w bibliotekach bywałam często podczas studiów, tam trzeba zachować ciszę, więc poznanie kogoś nie jest możliwe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja znajdowałam się w tych pozostałych 10% :D przed obroną pracy mgr nie w głowie mi było poznawanie facetów, wtedy ma się inne kłopoty na głowie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imprezowanie i inne przyjemne rzeczy:P i zaczyna się brutalny kontakt z dorosłą rzeczywistością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpartyjna
wlasnie teraz tego doswiadczam i nie jest mi do smiechu :o linger - do mnie sie nie przyznajesz :o ale podpowiem, ze sie znamy, choc niekoniecznie z widzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger... żałuj... bo w autobusach tez można poznać fajnych ludzi:D z od jeżdżenia samochodem tyłek rośnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie ma to jak się przejechać komunikacją miejską latem... 40 stopni w cieniu... te zapachy ahhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×