Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

By the way, czemu wróciłaś do poprzedniego nicku? Gdzie się podziała Agi, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten jakiś krótszy jest.. :P ale if you want mogę być Agi :P tzn możesz tak mówić-pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten jakiś krótszy jest.. :P ale if you want mogę być Agi :P tzn możesz tak mówić-pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3godziny bilarda:classic_cool: nawet niezle mi szlo nieskromnie mowiac:D:D jeszcze lubie grac w kregle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi:) nie przejmujcie sie moim opisem do piatku pewnie taki pozostanie to uciekam🖐️milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cielątko
dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom, dobrej nocki Cielątko i Reszta :) Seciu, czekam na maila :) Napisz co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie To Nie Teatr Stachura Edward Życie to jest teatr -- mówisz, ciągle opowiadasz. Życie to jest tylko kolorowa maskarada. Wszystko to zabawa, wszystko to jest jedna gra. Przy otwartych i zamkniętych drzwiach -- to jest gra. Życie to nie teatr -- ja ci na to odpowiadam. Życie to nie tylko kolorowa maskarada. Życie jest straszniejsze i piękniejsze jeszcze jest. Wszystko przy nim blednie, blednie nawet sama śmierć. Ty i ja -- teatry to są dwa, ty i ja. Ty, ty prawdziwej nie uronisz łzy. Ty najwyżej w góre wznosisz brwi Nawet kiedy źle ci jest, to nie jest źle, bo ty grasz. Ja dusze na ramieniu wiecznie mam Caly jestem zbudowany z ran Lecz kaleka nie ja jestem tylko ty Bo ty grasz. Jutro bankiet u artystów. Ty się tam wybierasz. Gości będzie dużo, nieodstępna tyraliera. Flirt i alkohole, może tańce będą też. Drzwi otwarte potem zamkną się, no i cześć. Wpadnę tam na chwile, zanim spuchnie atmosfera. Wódki dwie wypije, potem cicho się pozbieram. Wyjdę na ulicę, przy fontannie zmoczę łeb. Wyjdę na przestworza, przecudowny stworzę wiersz. Ty i ja -- teatry to sa dwa, ty i ja. Ty, ty prawdziwej nie uronisz łzy. Ty najwyżej w góre wznosisz brwi Nawet kiedy źle Ci jest, to nie jest źle, bo ty grasz. Ja duszę na ramieniu wiecznie mam Cały jestem zbudowany z ran Lecz kaleką nie ja jestem tylko ty Bo ty grasz. 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam Twoje spotkania secia?? ja dziś spotkałam kogoś kogo dawno nie widziałam.. i jak ten ktoś mnie zobaczył to mówi tak idę moje piekne oczka.. cokolwiek to znaczyć miało.. to mi się miluśko zrobiło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×