Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

ile godzin zazwyczaj śpicie?

Polecane posty

Gość unijny liberal
normy swiatowe opracowane przez najlepszych naukowcow amerykanskich na swiecie i w okolicach przewiduja ze optymalnie trzeba spac 7 godzin . i ja jako ze jestem trendy i nowoczesny i tolerancyjny i wyzwolony tyle godzin wlasnie poswiecam na sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak nie muszę wstawać rano to 9-10 godzin, a jak mniej niż 9 to jestem zgonem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unijny liberal
zasoby ludzkie by optymalnie zagospodarowac i wykrzesac z nich maximum powinny spac wlasnie 7 godzin. naukowce to zbadaly. a one sa madre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takto mozliwe
róznie,zazwyczaj 5-6 chociaz dzis spalam10 i jeszcze zamierzam isc spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unijny liberal
aha,nie omieszkam dodać ,ze co byłby ze mnie za liberał gdyby koło mnie w analnym uscisku nei spał mój luźny koleś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee bzdury
Naukowcy mówią że min. 8 godz snu potrzeba! 😠 a nie 7 ale mówili tez że sypianie z kolei np. 10 godz to też jest niezdrowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... to ja zazwyczaj sypiam 3- 4 godz. zdarzało się, że w ogóle... kiedyś od poniedziałku do piątku przespałam w sumie 8 godz :P (i nawet byłam przytomna ;) ) ale teraz... kiedy mam wakacje sypiam różnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unijny liberal
policzmy ! 12 godzin tworczych dla ogolnej unijnej szczesliwosci. 5 godzin na stanie w korku, siusiu, toalete lub ablucje, na posilek to akurat najmniej bo wszystko gotowe produkty, na zastanowienie sie co dzis kupic i z kim trzymac, zostaje 7 godzin snu. jednak madre te naukowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naruto-kun
2-14 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tygodniu ide spać o 23 a wstaje o 7, więc śpię 8 godzin, w weekendy zazwyczaj krócej, albo tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj ja tak w tygodniu to spie 2, 3, 4 h :( bardzo malo i różnie to bywa :( z piatku na sobote spie jakies 8 h :) ale ostanio (od 3 tygodni) sie wysypiam bo spie przewaznie po 6,7 h :) i moge sobie na to pozwolic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasas
ja spedzam w łóżku 12 godzin z czego w sumie śpie 4 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×