Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ .......ale mam pore do witania sie hehe,ale niedawno wrocilam z pracy i nie chce mi sie spac.......nikogo juz nima :( i znowu musze do sie gadac ;) w ten link z dietami napewno zajrze :D ...tylko ze moj zapal na odchudzanie szybko mija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ Zysia :) ja wprawdzie na zadnej rygorystycznej diecie jeszcze nie bylam do tej pory bo nigdy nie mialam sie z czego odchudzac (kiedys tam chcialam zgubic 3 kilo to wspomoglam sie suplementami i dieta nie byla potrzebna) ale ta dietka jest prosta w obsludze i mysle ze mozna dac rade wytrwac :) w ostatecznym wypadku zabrac sie za te wersje z drugiego linka z 1000 kalorii , zastosowac przez te 3 tygodnie jak pisza a potem po prostu tylko trzymac sie tego zeby nie laczyc tych grup ale jesc juz wiecej kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kusi mnie zeby stanac dzis na wage i sprawdzic czy sa juz jakies efekty ale mysle ze za szybko jak spadlo tylko kilka deko to sie tylko wkurze 😠 a Pestka mowila ze przez pierwsze 2 tygodnie stala jej waga w miejscu wiec postanowilam ze ja sie zwaze wlasnie dopiero po 2 tygodniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka moje dzieci poszly wczoraj za szybko spac jak na weekend i zrobily mi za wczesnie pobudke :o zawsze pozwalam im juz w piatek posiedziec dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta roboty??????? na dodatek musze wszystko sama bo zadzwonili wczoraj do meza zeby przyszedl dzis do pracy bo sie nie wyrabiaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly tez dzisiaj wstal o 7:30💤jesooooo:O,jaka ja jestem niewyspana....bo ,jak juz sie przebudze,to nie lubie dosypiac,bo i tak sie nigdy nie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra;) Lece pranie rozwiesic,zrobic sie troszku i musze pilnowac jednej aukcji z moim perfumkiem:D Za 35 minut sie konczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ eternity1302 przejrzalam te linki :) ....trzeba bedzie sie troszke poswiecic bo czuje sie obła ... :) chociaz zoladek to mam rozepchany bo wciaz do lodowki zagladam ... :D milego dnia `````````````````````

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zysia kup sobie chrom do lykania i magnez chrom zawsze lykam na czczo rano i potem jakos nie czuje sie glodna choc sniadania nauczylam sie jadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole zjesc sniadanie niz zglodniec okropnie do pory obiadowej i najesc sie wtedy za 5 osob :P lepiej wiecej posilkow ale mniejszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×