Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

napisz czy sa efekty:) ja jak mam na cos ochote to jem:) a szczegolnie jak sobie postanowie odchudzanie to tyje hahaha a jak nic nie robie to samo schodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze Pestka duzo zgubila:Dale ja takiej silnej woli niemam:P i chce tylko troszke zgubic:)bo mi uda przytyly:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka stracila troche naturalnie po ciazy czesc zbednych schodzi sama a dla Ciebie dobry bylby system weight watchers jak nie lubisz sobie odmawiac (kto lubi :P:D ) z tego co wyczytalam to mozna jesc wszystko bez wyrzeczen wiekszych ale okreslona liczbe punktow dziennie kazdy produkt ma swoje punkty i zliczasz je dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu topik weight watchers - jak chcesz zajrzyj i poczytaj duzo produktow ma po 1 -2 punkty wiec dla wagi do 70 jak trzeba zjesc dziennie 18 albo 22 punkty to sie troche uzbiera tego jedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dietki jeszcze zaczne cwiczyc (na razie mialam okres :o ) ale juz jak przeczytalam o calej diecie to sie ucieszylam ze jest prosta i latwa w obsludze i na takiej diecie mozna wytrwac jak przezylam ten tydzien bez wilczego apetytu i nie rzucilam sie na zarlo to nie jest tragicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co dziewczyny pisaly na tym topiku to czasem bylo tak ze dzien sie konczy wszystkie posilki zjedzone a okazuje sie ze jeszcze im punkty zostaly bo nie wykorzystaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×