Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Lena! Zakupy na całego!! Widzę,że ty kupujesz tak jak ja .....do 1 stanika 2 pary majtek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego dnia wszystkim :) wlasnie odpalam simsy pociupie troche mala ma koncowke ospy ale dzielnie to zniosla tylko boje sie zeby jej slady nie zostaly :( pieknie dzis u nas slonecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 letnia mamusia grajaca w Simsy :D czasem sie zastanawiam czy ze mna wszystko w porzadku ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też grałam w simsy.....ale w jedynkę :D baw się dobrze i nie martw o małą,bo tylko po ciężkiej ospie czasem zostaja ślady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynka to juz przeszlosc lezy u mnie na polce pokryta kurzem:D ale dwojka to jest to hihi co do ospy to najlepsze to to ze ja tez mialam bo jakies dwa tygodnie temu mnie wysypalo, u lekarza powiedzieli mi ze to allergia :/ a to byla ospa.. bo moja mala wlasnie dostala oj ci lekarze czasem bym ich spakowala i wyslala na ksiezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie zrelaksowac trzeba, na 19 do pracy ale spoko tylko 4 godzinki :D zleci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja grałamwłaśnie wtedy kiedy jedynka była na topie......a teraz to już \"wyrosłam\" i mnie nie ciągniez ;) gdzieś mam w szufladzie gre Playboya....podobna do simsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem:) ja tez gralam w playboya ale jakos mi nie spasowal, tak samo singles czy the partners(chociaz ci lepsi juz) ja w ogole maniaczka w sumie jestem lubie sobie czasem w cos pograc jakos nie wyrastam z tego a powinnam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zmykam ponownie :) bo mi sie zapiekanka spali.. :D w pracy mam nadzieje milo bedzie zle nie jest :D :p zdrowko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
….oooO………….. …..(….)…Oooo… ……)../…..(….)…. …..(_/…….)../….. ……………(_/……. … I WAS ………… ………. HERE ……

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×