Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

czy to kafe szwankuje czy ogolny napad lenia ;) 🖐️ macham na dobranoc - cora cos nie tak, wiec czuwac cala noc trzeba :( kolorowych zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea jak tam mala? ja przemarzlam ostatnio w szkole i znow cos mnie chorbsko dorwalo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzieki dziolchy, ja w domku z kruszynka siedze. Po wczoraszej biegunce i nocnym wymiotowaniu :( ale ona dzisiaj rozbojnik!!!! juz jedna plynna kupke zrobila czyli i jutro w domu zostaje, ale z tatusiem :p nie wiem co to moze byc, chyba jakies przeziebienie zoladkowe, tylko brak goraczki i mala normalnie sie zachowuje, tj rozwala dom ;) ❤️ a ja od wczoraj juz piec pralek zrobilam a teraz nastepna chodzi... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 😘 zeby malej przeszlo calkiem :) chociaz jak jej naturalna ruchliwosc wrocila to znaczy ze wszystko na dobrej drodze P.S. chcialam napisac ze \'skoro jej \"dupka ozyla\" jak to mawia moja Mama\' ale chyba w tym wypadku troche nietrafione stwierdzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity, :D:D:D ano dupka ozyla w obydwoch znaczeniach :o a kiedys ty stopke zmienila? co tam robokowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea podalas jej cos? na moje swietnie dziala w takich wypadkach Lakcid albo Lacidofil (z PL przywiozlam , nie wiem czy tu jest) no i oczywiscie nie zapominac o duzej ilosci plynow ale chyba nie musze Ci tego przypominac :) ojej :( szkoda mi jej :( ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, wywolalysmy czorta..... nastepne dresy obsr... :o czy mozna miec salmonelle bez goraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 poszla spac, nic nie jadla - ja tez ide sie polozyc bo nie wiadomo o ktorej pobudka :O dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea niewielka \'glodowka\' jej nie zaszkodzi teraz i tak najwazniejsze zeby duzo plynow przyjmowala ❤️ spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza! :P:D dobranoc 🖐️ Dea mam nadzieje ze jutro (dzis) bedziesz miala dobre wiadomosci :) Hugolina , a jak Twoje chorobsko? poszlo sobie w tiiiiiiiiit ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziki diewczyny za troske:)niestety chorobsko wygralo:Oledwo zyje ech to przez ta pogode:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×