Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hahah no to juz wiem dokladnie :D musze i tak odpalic mape bo sie jeszcze gubie w niektorych lokalizacjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyobraz sobie mape UK i ja jestem na zachodnim wybrzezu, na ok 1/3 - 1/4 wysokosci patrzac od dolu tam gdzie morze najbardziej wcina sie w lad. tak ponizej Cardiff. zreszta mamy most do Cardiff. nawet 2 mosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mniej wiecej kierunki w ktorych leza rozne miejscowosci (te wieksze) to mam w pamieci ale lubie sobie zobaczyc dokladniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam mapy:Pja bylam noga zawsze z gegry:Oheheh zawsze sciagalam na sprawdzianach:Dszczegolnie mapki hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zaraz spadam. musze leciec po pieczarki. przy okazji zlapie pare katalogow z Thomasa Cooka bo bonusik tuz tuz :D polecacie jakies cieple miejsce na wakacje? koniecznie z plaza i czysta woda. najlepiej w odleglosci max 4h lotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wlasnie tym bardziej pomocne sa google maps bo nie musisz szukac sama tylko wpisujesz nazwe i samo Ci znajdzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo - to przybij mezowi piatke ode mnie. ja tez chcialabym Karaiby ale boje sie latac. mysle ze w poprzednim zyciu zginelam w katastrofie samolotu na srodku oceanu :P boje sie i wody i latania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×