Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja nie pamietamo co mnie pytalia gegrze pamietam ze w podstawowce mialam z niej 5 a w technikum mialamtylko przez rok i skonczylam z 3 i to na maturalnym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiley no ja tyz:D hehehe Moj znajomy byl ostatnio miesiac na urlopie i mial 40 stopni ciepla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dzien dzisiejszy mam ochote na wakacje gdziekolwiek ale sama !!!!!! moze byc nawet Islandia albo gleboka polnoc Norwegii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak brali do mapy do opd to zawsze pale mialam hahaha nadrabialam na sciagach na sprawdzianie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogolniaku podrobilam sobie ocene :P na koniec roku z gegry hahaha i malo co mnie ze szkoly nie wywalili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The best za stronke 🌼 i piatka :D 🖐️ nasza malpa byla z instytutu ochrony srodowiska :o sluzbistka i wredna jedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta moja w ogolniaku tez byla jedza:Owymalowana na maxa wogole lekcji nie tlumaczyla tylko musielismy z ksiazek czytac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie :P my kiedys ukradlismy dziennik i podopisywali ocen. ale byla rozroba. dobrze ze sie znalaz. ktos go wrzucil gora do kibelka dla nauczycieli wiec bylo na belfra ktory mial go ostatnio w rekach :P a innym razem zarabalismy zadania na klasowke z rachunkowosci :P sama przynosilam klucz do szafki bo mialam w szafie taki sam :P sprawdzian nadspodziewanie dobrze poszedl, tak dobrze ze za 2 dni mielismy drugi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sie robilo rozne numery z ocenami i dziennik raz tez \"zginal\" i to nie tylko nasz ale kilka i kilka sie nie odnalazlo i oceny jeszcze raz musieli nadrabiac :P dobrze ze nasz sie znalazl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The best hihi czyli nie jestem sama:Dprzebij🖐️ no ja to wpisalam sobie ocene-i jeszcze dla 2 kolezanek:Dchcialampomoc hihihi a potem dym mialam:O gdybym tylko sobie wpisala to by przeszlo ale 3 to sie skapnela hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas niektore ciamajdy to sie nie pokapowaly ze jest wiecej ocen. ale polonistka, babka od finansow i babka od rachunkowosci jak najbardziej :P jak to mowil moj kolega - byl sajgon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w podstawowce oceny sie wpisywalo albo porawialo w dzienniku w czasie jak nauczycielka stala przy ostatniej lawce slepa byla i nie widziala na kartkowkach mielismy rozlozone \"pomoce naukowe\" na lawkach i lykala zawsze ze to ksiazka z poprzedniej lekcji :P bo nie dowidziala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiely hahaha witaj w klubie:D pamietam moja nauczycielka z niemca byla tak rozstrzepana hahaha ze wpisywala do dziennika oceny gdzie popadnie:Dwiec potem ja jej wmawialam ze wpisala moja ocene do matematyki i ona mi spisywala:Dhhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skorzystalam tylko na tej klasowce i tylko na 2 zadaniach na ktorych bym wymiekla :P tak to nie dopisywalam ocen ale dostalam po tylku jak wszyscy. mielismy wiecej obowiazkowych klasowek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy fajnego starszego pana od prawa ktory zawsze chodzil po klasie podczas klasowki bo wiadomo ci z konca sciagaja. a ja zeszyt od rachunkowowci w srodek kserowki z prawa i wio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiley to jakbys opisala moja z historii w podst. :D okulary miala jak denka od musztardowek ! jakcos czytala to podsuwala pod sam nos i jeszcze sie marszczyla przy tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z historii w oglolniaku zawsze gotowce robilam:D pytanie na sprawdzianie bylo zawsze jak temat lekcji:Dhihi zawsze pisalam jakies pierdoly -typu chodzi palant i sie gapi jak mam podlozyc takartke itd hahha i kiedys zabralmi te bzdety bo myslal ze juz skonczylam a ja nie zdazylam podmienic:Pwtedy w panice polecialam do niego ze niby sie zapomnialampodpisac hahah i pod jego nosem podmienilam:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze zawsze siedzialam w pierwszej lawce bo wiadomo najciemniej pod latarnia :) zwlaszcza bylo fajnie jak mialam lawke tz przy katedrze nauczyciela :) a mialam na tych lekcjach sorke ktora nigdy nie ruszala tylka z krzesla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina ale by byla wtopa !!!! :D The best przypomnialas mi naszego faceta od prawa ochr.srod. :D gej, chlopaki mieli polewe oprocz jednego ktory chyba wpadl mu w oko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×