Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

podobno dla ludzi ktorzy maja problemy z nerkami zdrowo jest miec kota w domu i czesto go glaskac nie sprawdzalam na dluzsza mete (mialam wprawdzie koty ale nie dlugo) choc nerki kiedys mi dokuczaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The best co dobrego dzis szamasz? ja mam ochote na yorkshire puddings nadziane warzywami i zapieczone w piekarniku z serkiem zoltym albo mozarella albo i bez sera bo na diecie jestem ;) przed chwila mnie naszlo ale zrobie jutro bo nie mam puddingow :( no i za pozno troche juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity dzieki za rady😘ale ja kota w domu miec nie moge bo jestem na niego uczulona:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam oczy na zapalkach:Pmalej sie cos snilo w nocy i sie darla az sie obudzilam:Pa potem zasnac nie moglam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj oszamalam porcje muszelek w sosie czosnkowym z muszromkami i kurczaczkiem mniam i 2 butelki carlinga (profilaktycznie na nerki :D:D:D) a dzisiaj buleczke z serkiem topionym pieczarkowym :D dopijam herbatke i sie zbieram bo czekam na caba :( pieniadze w bloto ale suszarka mi wysiadla a na dworze wieje ze strach wyjsc :P mam nadzieje ze nie powieje tak zbyt dlugo i kupie suszarke bo umre :P milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznie szamalas The best :) ja zaraz ide sobie zrobic kanapke z pelnoziarnistego z pomidorkiem jak dieta to dieta ;) tylko ze jak nie bylam na diecie to sniadan nie jadlam :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a drzemke strzelilam hihi bylam na solarium nerke wygrzac:)wiec bylo 2 w 1:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji przytargalam prasowanie:O i konczy mi sie kolejne pranie prac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem o co bega ale teraz po tej stronie co ta nerka to mnie zaczela i noga bolec:Omoze to cos z krazeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuu to cos nieladanie Hugolina :o moze do lekarza pojdz jednak mi jak dokuczala nerka to i zoladek zreszta na poczatku myslalam ze sie czyms zatrulam a dopiero lekarz mnie oswiecil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to ja ide pocwiczyc uciekanie-mam nadzieje ze mnie deszcz nie zlapie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×