Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

tu tez poleI_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_Ije hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na odwrot - jak mam fote to wiem do kogo moge isc sie sciac ale koloru nie dam zadnej tu :P wole sobie sama robic (i robie) i jakos sie obejde bez balejazu do kolejnej wizyty w Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie brzuch boli:Oech trzeba bedzie sie przemeczyc pare dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki zapale z checia-fajnie ze Ciebie juz nie boli mnie zawsze boli choc teraz mniej niz przed urodzeniemdziecka-no coz taki life:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek 🖐️ ja umieram jak mam @ podobno po ciąży jest lepiej - licze na to, jeszcze wczoraj liczyłam i wypada mi pierwszy dzien na podróż samochodem do Pl w lipcu :( weekend minął szybko - za szybko. Dzisiaj szaro buro wietrznie zimno pada - brrrrrr. Oby sie faktycznie rozpogodziło bo jak tak dale pójdzie to klpos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×