Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

pamiętam,że też w Łomży mieliśmy sprawę do załatwienia skoro muszę tam byc to sobie pozwiedzam,nie? zaczepiliśmy takich starszych państwa,żeby się spytać o drogę,bo chcemy zwiedzić itd.... a pan nam odpowiedział -ooooooo...ale dużo tej Łomży do zwiedzania to nie ma!! :D:D:D fakt,nawet hotel trzeba było przed Łomżą znależć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci hugo dam ser buhahahahahaha pepsi mojej malej chrzestny z Elku pochodzi :p, a ja sama z Suwałek hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Łomza to wczesniej miasetem wojewodzkim !!!!byla :D:D:D:D:D Trzeba znac łomzyce zeby gdzies trafic fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepsi-cola ja z podlasia kolo Białegostoku...wiec tez niedaleko ciebioe żywu ale nabijacie hihi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa na sikanie🖐️ zyje :) ooooooooo pepsi nam sie zaczerwienila, jak super. ide dalej ... nie nap... za duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka czego miche jarzy co????🌻masz stronkowe fuksiaro i pal od razu bo jak co znowu bedzie skasowane to i stronka i ziolo si ucieknie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz hugo! mialo byc zaczernila sie. chyba za duzo prasowalam no!!! dobrze ze mam ciebie i ty tak dobrze czytasz ze zrozumieniem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka stronkowe🌻 ja w tamtych okolicach byłam,że się tak wyrażę objadem przez tydzień usiłowałam pozwiedzać i mam dość ogrinalne wspomnienia,ale fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuwa dzis mam dzien literowek ... jadlam osilek i nie posilek teraz lonce mam a nie slonce hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np szukałam w Białymstoku ratusza :D z panią z recepcji jeszcze się kłóciłam,że musi być,bo słyszę jak dzwon na wieży bije!!! a to w kościele bił!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maroszka do centrum handlowego jechaliśmy,to chyba Oszołom był...już na rogatkach..... po drodze był salon Mercedesa,taki wypasiony,a zaraz za płotem 2 krowy uwiązane się pasły....do dziś mam w oczach ten kontrast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wiosne tez bede miec po sasiedzku krowy:O heheh a niby w miescie mieszkam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×