Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

szkoda ze nie konie...konie są pikne aa pestka ma kolo swojego domu konie jeszcze prąd mnie kopnął bo ogrodzenie pod napieciem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego mówię,że mam orginalne wspomnienia od Atlasa w łeb oberwałam jak chciałam się do zdjęcia ustawić (od razu piszę,że to pomnik w zamku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konie mam dalej ale sa tez kangury,owce itd hihihi Martoszka gdzie paluchy pchala ze Cie pokopalo hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuniec filma! nie prasuje dalej. hugo 🌻 no nie mowilam ze mi kto slonce za..bal! pestka! oddawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo mam obok ale te male koniki a nie normalnie konie hehehhe kopnal powiadasz?? to po co pazury pchalas hihihih nono tam pod napieciem ogrodzenie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo 🌼 póki Twoja hyhy ;) no i już mam trochę do nadrobienia czytania :D wiecie kobietki ,dajecie kopa :) 😘 latało mi ,oj latało ale mnie zmobilizowałyście i nawet pranko zrobiłam i zmywarkę wyładowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytałam :) Ełku i okolic to ja nie znaju ale wiem gdzie na mapie je ;) koniki i owiecki i krówki to miał sąsiad z sąsiedniego bloku w Pl (koło moich Rodziców bo u siebie to ja w sąsiedztwie sarny miałam ) a niby też miasto hihihi i to nawet przy głównej ulicy przelotowej na Jelenią Górę heheh ( no tylko że z tyłu domu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo no Ci się skojarzył ten ser ,fuj ! u nas się śmieją z jednego znajomego Polaka z pracy że zupę sam sobie dosala spod pachy i uwielbia naleśniki z serem bo dostatek bleeee flaki mi się przewróciły w tej chwili :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sooooooorryyyyyyyyy [wstydzi się ] Izunia o obiedzie to napisałaś w tym samym czasie ,nie zauważyłam to piszmy szybko - będzie następna stronka i nie będzie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahaahah o fuuuuuu ale lepsze to ze sam zre niz by mial czestowac tym innych hahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się brzydko teraz u mnie zrobiło :o zaczęło siąpić taką gęstą mżawką :o a termometr mi oszalał bo pokazuje że 9 stopni jest ciekawe gdzie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to przyszłam się zrelaksować...bo mnie jeszcze kąpiel Taliba dziś czeka :O chwilowo Talib kilometry przy rowerze z panem zalicza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis do szkoly zobaczymy czym pan sie wykaze mysle ze kazal naml pisac w swoim jezyku opowiadanie i potem bedzie kazal na nl przetlumaczyc hahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz eternity ja nie licze bo i tak mi sie posty w oczach rozmywaja jak po nich jade hahahahhaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×