Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka 🌼 zaczytałam się :P Hugolina będę miała teraz wyrzuty sumienia - też mam prasowanie ale podjeście jak najbardziej seksualne do niego w tej chwili a zrobić trzeba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no i u mnie brokuly to raczej dodatek moja męża nie chcial jesc ich bo mowil ze nie przepada ktoregos razu zapomnialam go omonąc i narzucilam i jemu...polalam sosem sprobowal i mowi co to takie dobre ja mowie oooj to brokuly a on ze smaczne ze myslal ze brokuly to taki kalafior niedojrzaly za ktorym nie przepada haha teraz sam sie dopomina kiedy kupie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa pestka stronkowe zapomnialam sypnąć ze po znajomosci osobistej sypne i linijke wiecej hihi 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam:D ja brokuly uwielbiam w sosie ale wtedy sa juz niestety kaloryczne hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślinka mi już cieknie na brokuły :P w zamian mogę się najeść zieloną fasolką a brokuły wpisać na listę zakupów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do brokulow moj zje ale samymi by sie nie najadl:Pfacet musi zawsze kawalek miesa dostac wtedy bedzie najedzony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce zaszło....chyba kolejna kawa by się przydała ja to czasem mam wrażenie,że z rzeczami do prasowania to jest jak z kurzem - zawsze taka sama ilość choćby nie wiem jak się sprzątało (prasowało) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze podsumowane :) na spacer jakoś nie mam ochoty chociaż pewnie by mnie troszkę przebudził jak na razie zaaplikuję sobie kawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz musze mala ze szkoly odebrac jak mi sie dzis nie chce do mojej szkoly jechac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina a co to znaczy że Ci się nie chce ??!! moje młodsze dziś dłużej w szkole - klub pozalekcyjny :) ale idzie po nią T a starsza chodzi sama , znaczy się z koleżanką-sąsiadką i dobrze bo coś nie chce mi się tylka na zewnątrz ruszać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy ja bedę musiała iść.......a tak mi się nie chce......... jakoś tak szaro-buro na dworze teraz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha wspaniale ożywiamy topik tym naszym \"nie chce mi się ..\" a wieczorem jakieś zboczuchy wpadną i zaś głupawki dostaniemy ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×