Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Hugolina ,dziękuję :) w sumie dziś już nawet bardzo dobrze kaszel jeszcze męczy , zwłaszcza jak się zaczną kobitki moje chichrać ale od wczoraj gorączka już się nie pojawiła (przed pójściem spać wczoraj lekko tylko podskoczyła więc na wszelki W żeby mogła spokojnie spać dałam jeszcze nurofenu i jakoś przędzie :) ) ale do szkoły raczej jeszcze jej nie puszczę - jakieś 2 dni jeszcze ją potrzymam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jenyyy a ja smarkam jak najeta, nie wiem co jest,moze za suche powietrze w chacie czy jak, bo przeziebiona nie jestem :p wczoraj nam snieg i wiater zamajstrowali z satelita ;-) i bylismy zmuszeniu do ogladania dvd heehe, wiec moge Wam polecic dwa filmy akcji ale fajne ,mi sie podobaly \"Contactor\" \"Taken\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszka🌻 Ciastek a grzejesz w nocy w sypialni?moze masz za suche powietrze? ja tez smarkam i gardlo mnie boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do ROPSu w Bialymstoku, moj druczek juz wypelniony i jutro bedzie wyslany do Brukseli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie cos podobne wialam w H&M za 15 euro tylko ze szare hehehe o sweterek mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobacze, moze w piatek jak R skonczy prace to podskocze do Zary i H&M bo to kawalek ode mnie, no musze czegos poszukac na ta impre nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek a to juz widzialam-koles gral w serialu Het eiland:D tam to dopiero ma smiech hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) i znów poniedziałek :o Ciastek fajna ta tunika! :) torebka też - mi by pasiła ta z najniższego zdjęcia ,jest trochę ciemniejsza od tych wyżej :) słoneczko dziś mi trochę świeci i trzeba się pocieszyć bo jeśli się sprawdzi prognoza to od jutra ma lać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) mi tez sie podoba i jakby to co ja juz teraz zycze udanych zakupow Ciastek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×