Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ siema ja tam nie imprezowalam ;) nawet w planach nie mialam :) cos mam problemy od 3 dni z zoladkiem :( ale to chyba na tle nerwowym bo skrety mam takie, ze szok Martoszka noz to Ci tancerka rosnie!!! super :classic_cool: Fajnie jak dziecko ma zainteresowanie i ma mozliwosc przede wszystkim realizowac je Pamietam, ze ja tez strasznie chcialam tanczyc ale jakos sie nie przelewalo i sie nie tanczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedziele my dopiero wrocilismy i robie obiada dla rodzinki niee zespol nie jest przy szkole to Studio Tańca Rewolt jedna lekcja kosztuje 15zl. a karnet miesięczny 50zl. 2 razy w tygodniu do tego samego studia chodze na aerobik i prowadzi ta sama pani mnie co i corke:)to jest link :) http://www.revolt.podlasie.pl/main.html?src=%2Findex2.html#1,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham niemachanym wytężyłam wzrok i córę Martoszki wypatryłam,szczególnie jakl zooma postanowiłaś wypróbować :) Euforka z nerwów niestety często są bóle brzucha :O może coś rozkurczowego pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooo Izunia 🌻 wiesz, ja jeszcze ci powiem jak moje gupiki lowilam, ino sie nie smiej !!! mialam male akwarium, takie owalne, i jak chcialam zmienic wode itp to bralam szklanke i chochle od upy i odlalam wody ile sie dalo i potem ta chpchla lowilam rybki do szkalnki :p blondynka potrafi :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy każdy sposób jest dobry!!! Ja będę nadzorować odłów....rybki to nie moja działka. Najfajniejsze,że ja kazałam roślinkę dokupić,bo na necie wyczytałam,że takie małe muszą ją mieć,żeby miały sie gdzie chować,a poza tym one ją wcinają. Podejrzewam,że tez będzie wesoło :D A pomysły blondynek są super!!! Wiem co mówię (patrz kolor włosów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła nauczycielka do domu Jasia i skarży się jego ojcu: >> - Pański syn w odpowiedzi na moją uwagę pod jego adresem przy całej >> klasie powiedział, że mnie przeleci. >> - Zaraz się z nim rozprawię - powiedział ojciec i podszedł do >> otwartego >> okna. >> - Jaaasiu! Pokłóciłeś się dziś z panią nauczycielką? >> - Nooo zdarzyło się. >> - I obiecałeś, że ją przelecisz? >> - Nooo tak. >> - To co się szwendasz po ulicy? Chodź do domu! Ona już przyszła. > > > >--- > > > >> Jasio, pisząc wypracowanie, pyta Ojca: >> - Tato, jak się powinno pisać: Królowa Lodu, czy Królowa Loda? >> - To zależy, synu, czy chcesz żeby była postacią negatywną, czy >pozytywną... > >--- > > > >W Polsce odbywają się igrzyska olimpijskie. Ceremonia otwarcia - naturalnie z >udziałem prezydenta. Podchodzi do mikrofonu i mówi: >- Oooo, ooo...o... >Któryś ze stojących z tyłu doradców podbiega do niego i zdenerwowany szepce: >- Panie prezydencie, to są kółka olimpijskie, tekst jest niżej! > > > >--- > > > >Rzeźnik mówi koledze: >- Wiesz, urodził mi się syn. >- A ile ważył? >- 2,5 kg bez kości > > > >--- > > > >Do eleganckiej restauracji wchodzi damulka, siada przy stoliku i u >kelnera zgietego w ukłonach zamawia kawę. A gdy ją już dostaje >kilkakrotnie podnosi do ust i krzywiąc się z niesmakiem opuszcza na >dół. W końcu woła kelnera i zniesmaczona mówi >- Kelner, ta kawa cuchnie brudnym chujem! >Ten podnosi filiżankę ze stolika, kilkakrotnie wącha i odstawia >mówiąc: >- Pani będzie łaskawa wziąć filiżankę w drugą rękę. > > > >--- > > > >Siedzą dwie prostytutki na molo i nagle jednej zachciało się lać. >Przycupnęła na krawędzi molo i leje. Nagle wybuchła śmiechem. >Druga się pyta: >- Co się stało? >- A bo zaczęłam lać i nasikałam komuś do kajaka. >A ta druga popatrzyła i mówi: >- To nie kajak tylko ci się cipsko w wodzie odbija. 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Izunia🌻 Euforka na zoladek🌻Martoszka mi tez udalo sie corke wypatrzyc:D U mnie pada i mam dzis dzien lenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to drugi link tancowania jej jak zla rozdzielczisc to pod spodem pisze zeby przelaczyc na najwyzszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia :D,mi sie ten o kajaku podobal :p az sie poplakalam dzis u mnie dzien filmowy , najpierw \"Dark Water\"-japonski , zaden hit, ale polecam do obejrzenia-ciekawy no i \"The Happenning\" Izunia ;-) ,fajny teraz moze tego diabla co u Prady sie ubiera obejrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prada to lekki i przyjemny film,powinien ci się spodobać :) pamiętam,że pierwsza wersja tego filmu jaka miałam to......z ruskim dubingiem :D mo i film zaczynał się od słów Prada ubierat se u diabła hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie dzis szpital :p, mala w domu bo po sniadaniu brzuch ja rozbolal i pociagalo ja ze dwa razy, na razie ok, pewnie pojedzie ze mna do roboty bo jak a \"Diabel ubiera sie u Prady\" bardzo fajny film, fajnie sie oglada i muzyczka rewelka, w kinie to dopiero frajda byloby obejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×